03. apr. 2024 o 12:00
jž, Koktejl

Emotívne vyznanie Janka Tribulu o smrti milovaného otca: Po jeho slovách neudržíte slzy

placeholder
Redaktor Televíznych novín Ján Tribula prehovoril o súkromí.
Zdroj: instagram/yannicko3

Odhalil časť svojho súkromia.

Domáce promi
03. apr. 2024 o 12:00
Emotívne vyznanie Janka Tribulu o smrti milovaného otca: Po jeho slovách neudržíte slzy

Odhalil časť svojho súkromia.

Ján Tribula (46) je moderátor s dlhoročnou históriou v televízii Markíza, kde pôsobí od samotného začiatku stanice. Ako moderátor sa venuje témam ako krimi, cirkevné záležitosti, kuriozity a svet šoubiznisu, avšak je najznámejší pre svoje reportáže z horských oblastí. V rozhovore pre Nový čas pre ženy odkryl časť svojho života.

Hoci patrí medzi veľmi známe tváre slovenskej televízie, príliš veľa toho o svojom súkromí nehovorí.

"V súkromí sa vždy strachujem o svojich blízkych. Každý deň potrebujem počuť mamu, záleží mi na tom, aby jej nič nechýbalo. Moje nedele patria mame, chodievam k nej na obed, trávime spolu čas, hráme karty a rozprávame sa o živote. Zájdeme spolu na cintorín zapáliť sviečky otcovi a potom sa so psíkom prechádzame po lúkach a lesoch," prezradil Tribula.

A o čom sa s mamou rád rozpráva? "V spomienkach sa často vraciam do detstva. Vďaka mame a otcovi sme ho mali takmer dokonalé. Keď pred necelými tromi rokmi otec náhle zomrel, lúčenie bolo pre mňa hrozne ťažké. Dodnes sa neviem zmieriť s tým, že je to definitívne," povedal srdcervúcu pravdu.

"Keď mi pár dní pred svojou smrťou ďakoval a držal ma silno za ruku, netušil som, že sa so mnou lúči... Akoby cítil, že jeho srdce je slabé a už dlho nevydrží. Počas života sme si zbytočne nelichotili, no keď umrel, ďakoval som mu pred všetkými v kostole počas omše. Mrzí ma, že som mu to všetko nestihol povedať, keď ešte žil," dodal.