19. jún. 2024 o 16:00
mob, Koktejl

FOTO Nevesta z Ruže bola svedkom hroznej nehody: Hneď som vyskočila z auta a utekala za ňou!

placeholder
Účastníčka prvej série Ruža pre nevestu Virgínia Buberníková.
Zdroj: instagram/virginia_angel_

Kráska zachovala duchaprítomnosť.

Domáce promi
19. jún. 2024 o 16:00
FOTO Nevesta z Ruže bola svedkom hroznej nehody: Hneď som vyskočila z auta a utekala za ňou!

Kráska zachovala duchaprítomnosť.

Prvýkrát sa Virgínia Buberníková objavila na televíznych obrazovkách ako 18-ročná, keď sa v speváckej šou Super Star prebojovala až do finálovej zostavy. Šarmantná a elegantná kráska plná energie sa o niekoľko rokov neskôr prihlásila do prvej série šou Ruža pre nevestu, kde bojovala o srdce Tomáša Tarra.

Fitness trénerka sa v pondelok stala svedkom škaredej nehody, po ktorej varovala všetkých ľudí, a najmä deti, aby si dávali pozor pri prechode cez cestu. „Ľudia hlavne decká, dávajte si pozor a nechoďte na červenú. Hlavne keď nevidíš či nejde auto... Bola som svedkom nehody videla som mladé dievča ako vkročilo na prechod na červenú a v rýchlosti do nej narazilo auto. Jej telo letelo do vzduchu a dopadlo na zem ako handra,“ opísala celú situáciu na svojej sociálnej sieti.

„Hneď som vyskočila z auta a utekala za ňou, dala jej prvú pomoc. Chalanom, ktorí do nej narazili a boli v šoku, som kričala nech hneď volajú sanitku. Držali sme ju s jej kamarátom, upokojovali a rozprávali sa s ňou, aby bola pri vedomí. Začali prichádzať ľudia a dvaja z nich tam išli robiť paniku. Hneď im hovorím nech sa upokoja a nerobia tam stres, ktorý nikomu nepomôže, len by situáciu zhoršili a ešte by dostalo dievča šok. Sanitka prišla a ja len dúfam, že nemá žiadne vnútorne krvácanie, pretože ten náraz bol príšerný,“ zakončila Virgínia.