15. jún. 2024 o 15:40
TASR, vmr, Koktejl

VIDEO Princ Louis opäť HITOM internetu: Pozrite, čo kráľovský chlapček vyvádzal!

placeholder
Kráľovská rodina.
Zdroj: Profimedia

Opäť bol stredobodom pozornosti!

Celebrity
15. jún. 2024 o 15:40
VIDEO Princ Louis opäť HITOM internetu: Pozrite, čo kráľovský chlapček vyvádzal!

Opäť bol stredobodom pozornosti!

Britská princezná Catherine sa v sobotu po niekoľkomesačnej prestávke vrátila do verejného života, keď sa spolu s rodinou zúčastnila počas liečby rakoviny na slávnostnej vojenskej prehliadke Trooping the Colour. TASR o tom informuje podľa správ agentúr Reuters a DPA.

Kate sa pred začiatkom prehliadky, ktorá sa koná každoročne v centre Londýna pri príležitosti narodenín britského monarchu, previezla spolu so svojimi deťmi v koči. Davy ľudí lemujúce ulice britskej metropoly jasali, keď koč s princeznou a jej deťmi prechádzal okolo. Zdalo sa pritom, že princezná oblečená v bielych šatách a klobúku bola počas jazdy uvoľnená, všíma si DPA.

Britský kráľ Karol III. sa spolu s manželkou kráľovnou Kamilou viezol v samostatnom koči, za ktorým cválal na koni princ William, Karolov nástupca a manžel Kate, spolu s ďalšími členmi kráľovskej rodiny. Po jazde kočmi a na koňoch sa britská kráľovská rodina vrátila do Buckinghamského paláca a neskôr členovia rodiny spoločne vystúpia na balkón.

Catherine (42) koncom marca prostredníctvom videozáznamu oznámila, že jej diagnostikovali onkologické ochorenie a podrobuje sa chemoterapii. Naposledy sa na verejnom podujatí zúčastnila ešte vlani počas Vianoce. V piatok Kate oznámila, že v rámci liečby rakoviny "robí pokroky" ale stále nie je mimo ohrozenia. Zároveň uviedla, že sa teší na sobotňajšiu vojenskú prehliadku a dúfa, že sa v lete zúčastní aj niekoľkých ďalších podujatí.

Princ Louis opäť stredobodom pozornosti

Najmladší synček princeznej Kate a princa Williama opäť zabával celý národ. Malý vymyselník je známy tým, že nikdy nevie na verejnosti vydržať bez akýchsi milých detských vyčíňaní. Inak tomu nebolo ani teraz, keď na balkóne začal bezstarostne tancovať a okamžite sa stal hitom sociálnych sietí. Video si môžete pozrieť nižšie.