21. máj. 2024 o 06:00
žani, Koktejl

Zronená speváčka Tina, zasiahla ju smutná správa: Na človeka ako ty sa nezabúda

placeholder
Speváčka Tina
Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Choroba bola silnejšia.

Domáce promi
21. máj. 2024 o 06:00
Zronená speváčka Tina, zasiahla ju smutná správa: Na človeka ako ty sa nezabúda

Choroba bola silnejšia.

Napriek tomu, že speváčka Tina (40) bojuje so sklerózou multiplex, nepoľavuje a naďalej rozdáva pozitívnu energiu všade okolo seba. Počas Let's Dance bola jedným z najväčších miláčikov divákov a získala si obrovské množstvo nových fanúšikov. Núdzu o nich nemala nikdy a Tina si s niektorými fanúšikmi vybudovala špeciálny vzťah.

O to viac ju teraz zasiahla smutná správa, ktorá sa k nej dostala. Fitness trénerka Karin († 42), ktorá zbožňovala hudobníčku, prehrala náročný boj s chorobou. "Strašne sa tešila na tvoj koncert. Osobne si myslím, že to bol jej cieľ, ktorý ju tu držal, avšak choroba bola silnejšia. Náš posledný rozhovor bol o tebe a o tom, aká bola šťastná, keď bola s tebou. Ďakujem ti, že si jej spríjemnila posledné dni na tomto svete," dozvedela sa Tina od blízkej osoby Karin.

Speváčku premohol plač a lomcovali ňou silné emócie. "Odišla žena, ktorá bola roky mojím snáď najvernejším fanúšikom. Zasiahlo ma to. Chodievala na koncerty. Poznala som ju podľa mena na Instagrame aj podľa tváre. Prišla raz aj do Technopolu na tréning Let's Dance a doniesla mi darčeky a nám všetkým koláče. Eliška aj Anička si veľmi pochutnali," spomína.

"Máme spolu niekoľko fotiek. Pamätám si ju spod pódií. Ďakujem ti za nekonečnú podporu, ktorú si mi roky vyjadrovala. Na človeka ako ty sa nezabúda. Verím, že sa máš dobre, Karin. Úprimnú sústrasť rodine a blízkym," odkázala do neba.

Splnený sen

Fotkou so speváčkou sa Karin pýšila na sociálnej sieti. "Už ako teenegerka, keď ma vychovala ulica a počula som skladbu Vaša, som si hovorila, tá Tina ma bohový hlas a odvtedy ma neprestalo prekvapovať, kam to ona vie posunúť a môj sen ju bol aspoň raz stretnúť. Na moju 40-tku sa môjmu kamošovi s ňou podarilo stretnúť a podpísala mi aj s prianím album," zverila sa.

Fitness trénerku to veľmi dojalo a hudobníčke poslala ďakovné video. "Možno to znie veľmi neuveriteľne, ale jej hudba ma sprevádza od mladosti mojím životom a zároveň pomáha v ťažších životných momentoch a dáva mi vnútornú silu," vysvetlila.

Osud im prial a stretli sa úplnou náhodou. "Moje srdce zaplesalo, keď som prišla do kina a vedľa mňa sedí ONA DIVA, ale keďže som si bola vedomá, že už nie som puberťáčka a nemôžem sa správať, ako pojašená a teda hlavne to nebol koncert, ale jej súkromie, som sa opýtala, či sa môžeme odfotiť a Tina, že jasné a verte-neverte, ja mám zážitok na celý život. Ďakujem vesmíru, že mi tento zážitok doprial a mala som možnosť naživo stretnúť človeka, ktorý mi dodáva životnú silu. Sny sa plnia a ja som zato extrémne vďačná, pretože snívať je potrebné," dodala a v závere ešte Tine poďakovala.