09. dec. 2023 o 05:30
jž, Koktejl

Drsný odkaz Versačeho pre Noru Kabrheľovú: TOTO od nej chce!

placeholder
František Kabrheľ alias Versače posiela exmanželke odkaz.
Zdroj: Instagram/feri_kabrhel, Instagram/nora_kabrhelova

Účasť v šou Mojsejovci neľutuje.

Domáce promi
09. dec. 2023 o 05:30
Drsný odkaz Versačeho pre Noru Kabrheľovú: TOTO od nej chce!

Účasť v šou Mojsejovci neľutuje.

Po rokoch strávených v zahraničí sa František Kabrheľ (47), prezývaný tiež Versače, ukázal na Slovensku. Prvýkrát zaujal verejnosť v roku 2006 počas reality šou Mojsejovci. Odohrávala sa v luxusnej vile na Pereši vtedajších manželov Nory a Braňa. Pre portál Plus 7 dní Versače odpovedal na zaujímavé otázky, ktoré sa týkali aj jeho exmanželky Nory.

Nora sa stretla s Versačem prvýkrát na kastingu do šou Mojsejovci. Zaujal ju tvrdením, že by sa dal preoperovať na ženu a premenovať sa na Noru. Po jeho odstúpení zo súťaže sa stal jej najlepším kamarátom a zoznámila sa aj s jeho vtedajším milencom. Asi každého prekvapilo, keď začiatkom roka 2017 mali Nora s Versačem svadbu. Manželstvo im príliš dlho nevydržalo a už po roku sa rozviedli.

Versače sa zastavil v rodnej Nitre na charitatívnom koncerte Marcely Laiferovej, kam si vyrazil s priateľmi. Speváčka, ktorá je tiež známou astrologičkou, sa mu počas vystúpenia pozrela na dlaň. Predpovedala, že rád rozdáva peniaze, na ktoré by mal dávať pozor. Čo aj zodpovedá pôžičke vo výške viac ako 851-tisíc eur, ktorú Nore poskytol v roku 2008.

Ak sa dnes Františka spýtate na ďalšiu svadbu, zasmeje sa. „Stačilo raz,“ podotkol pre Plus 7 dní. Súčasne prezradil, že ani netuší, ako a kde teraz Nora žije. Vraj nepostrehol ani to, že sa prostredníctvom relácií Nákupné maniačky a Bez servítky vrátila na televíznu obrazovku.

Určite jej chýbali kamery, ale nevidel som to. Nesledujem médiá, nepozerám ani Televízne noviny. Aj môj instagramový profil mi založila dvadsaťjedenročná neter. Sama mi tam pridáva fotky, lebo ja s tým neviem robiť. Zistil som, že najlepšie je žiť takto. Keď sa človek nezaoberá tým, čo sa deje,“ ozrejmil situáciu Versače.

Ako je zrejmé, do minulosti sa František nepozerá, neľutuje, že bol súčasťou šou Mojsejovci, ale nikdy by už nič také nespravil. Predsa si však nakoniec rypol do bývalej manželky.

„Žijem si svoj život, ona si žije svoj. Len nedodržuje to, čo povie. Potom sa nemôže čudovať, ak niekto povie, aby sa premenovala. Podľa šumov, ktoré mám, sa jej moje priezvisko nepáči. Je to na nej, ale mohla by ho zmeniť. Veď sa môže premenovať na Pischovú, ako sa narodila,“ rozmýšľal František nahlas pre slovenský týždenník.