29. nov. 2023 o 11:00
žani, Koktejl

Manželka Tomáša Bezdedu zažila sklamanie: Toto neznášam!

placeholder
Ivana Bezdeda so synom Jakubkom.
Zdroj: instagram/ivanabezdeda

Posťažovala sa na sociálnej sieti.

Domáce promi
29. nov. 2023 o 11:00
Manželka Tomáša Bezdedu zažila sklamanie: Toto neznášam!

Posťažovala sa na sociálnej sieti.

Manželka speváka Tomáša Bezdedu (37) vedie aj popri neľahkých materských povinnostiach aktívny a zdravý životný štýl. Vďaka tomu vyzerá Ivana (24) akoby nikdy nerodila. Pritom ešte začiatkom júna mala pod srdcom malého Jakubka. Svojich chlapcov nadovšetko miluje a užíva si s nimi každú chvíľku.

Každodennou súčasťou života mladej mamičky sa stali prechádzky. Tie si spríjemňuje dobrou kávičkou a niekedy aj sladkou dobrotou. Jeden z jej posledných nákupov však skončil veľkým sklamaním. "Keď sa celú mrazivú prechádzku tešíš ako si kúpiš makovník, a potom po prvom súste zistíš, že si si kúpila kakaovník, ktorý neznášam," posťažovala sa Ivana sledovateľom.

Poznáte to, keď máte na niečo chuť, neprejde vás až kým svojmu telu nedáte, po čom túži. Ivana preto na druhý deň opäť zašla na nákup. "Opravný pokus, radšej v menšom prevedení, lebo človek nikdy nevie," žartovala pri fotke makovníka, ktorý si napokon dopriala.

S kočíkom nebrázdi mamina len ulice mesta, v ktorom žijú. Manželia aj so synčekom odbehli už aj do Rakúska na vianočné trhy a v lete si užili spoločnú turistiku. Tomáš aj Ivana milujú pobyt v prírode a na horách. Jakubko preto už stihol absolvovať prvú návštevu Vysokých Tatier. Už teraz je jasné, že k obľúbenej aktivite ho budú rodičia viesť aj v budúcnosti.