25. jún. 2024 o 07:30
mob, Koktejl

Tomáš Bezdeda pri tejto piesni myslel na Adelu a teraz...: Toto mu vyčíta manželka Ivana!

placeholder
Na snímke z vyhlasovania ankety Slávik 2006 Tomáš Bezdeda a Adela Banášová.
Zdroj: TASR - Martin Baumann

Manželka mu vyčíta jednu vec.

Domáce promi
25. jún. 2024 o 07:30
Tomáš Bezdeda pri tejto piesni myslel na Adelu a teraz...: Toto mu vyčíta manželka Ivana!

Manželka mu vyčíta jednu vec.

Moderátorka Adela Vinczeová (43) a spevák Tomáš Bezdeda (38) tvorili v minulosti pár dva a pol roka. Hoci sa ich cesty neskôr rozišli, dodnes majú kamarátsky vzťah a obaja si našli svoju životnú lásku. Adela sa vydala za moderátora Viktora Vinczeho (33), s ktorým si adoptovala synčeka Maxíka a Tomáš sa oženil s krásnou Ivankou (24), s ktorou má Jakubka.

V tom čase dokonca dvojica spolu naspievala pesničku „Obyčajné slová“ a Bezdeda sa netajil, že pri skladbe „Krásne krásna“ myslel na Adelu. „Samozrejme, keď to spievam, tak myslím na Adelku. Ale každý kto chce, si môže pri tej piesni predstavovať tú svoju,“ prezradil v roku 2006 Korzáru.

S príchodom novej životnej etapy zvyknú speváci svoje pocity a skúsenosti pretaviť do skladby, no ako rodák zo Žiliny pre Nový čas priznal, tak pieseň pre manželku a synčeka ešte nezložil. „Trošku mi Ivka vyčíta, že jej som ešte žiadnu nenapísal, čo má pravdu. Už som si našiel systém, vžil som sa do tej rodiny, takže hlava je už čistá. Musím teda niečo vymyslieť,“ povedal Bezdeda.

Na svoju manželku však nedá dopustiť a prezradil, aká je mama. „Myslím, že je veľmi tolerantná, starostlivá a pozorná. Myslel som si, že každá žena je taká, ale asi nie. Keď som často na koncertoch, cítim, že má toho dosť, ale stále je milá. Je to dobrá mamina a veľmi jej to pristane,“ zakončil.