24. jún. 2024 o 14:30
krsk, Koktejl

Zlatica Puškárová je definitívne späť, zverejnila ukážku: Úplne sa do nich zamilujete!

Moment, na ktorý čakali všetci fanúšikovia, je tu.

Domáce promi
24. jún. 2024 o 14:30
Zlatica Puškárová je definitívne späť, zverejnila ukážku: Úplne sa do nich zamilujete!

Moment, na ktorý čakali všetci fanúšikovia, je tu.

Bývalá moderátorka markizáckych Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová (46) je po chorobe späť v plnej sile. Kašeľ, ktorý ju trápil od vlaňajšieho novembra, jej bránil nakrúcať každodenné spravodajstvo v priestoroch televízie, preto ju po boku manžela Patrika Švajdu (52) zastupovali kolegyne. Tak nejak to už aj na istú dobu zostane.

Puškárovej návrat na obrazovky odštartoval rozlúčkový rozhovor s končiacou prezidentkou Zuzanou Čaputovou (51) v rámci mimoriadnych Televíznych novín na Markíze. Vo funkcii hlavy štátu Čaputovú nahradil Peter Pellegrini (48). Kto však čakal, že Zlatica plynulo prejde späť do Televíznych novín, je na omyle. Na sociálnych sieťach zverejnila novinku a vyhlásila, že Slovensko má byť krajinou talentu, nie konfliktu.

"Žijeme v ťažkej spoločenskej klíme, aj preto som prijala osobné rozhodnutie. Požiadala som vedenie televízie Markíza, aby ma nateraz uvoľnili z postu moderátorky Televíznych novín," uviedla s tým, že tentoraz vystúpila zo svojej zóny pracovného komfortu.

"Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám INÚ tvár Slovenska. Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, častokrát až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky NEVIDITEĽNÉ. Chcem aj svojou vizibilitou prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na TALENTY, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale celú spoločnosť," vysvetlila.

Jej autorský seriál bude mať názov “Zlaté talenty so Zlaticou” a bude vysielaný pravidelne v rámci Televíznych novín, aby šikovných ľudí zviditeľňovali v mediálne najsledovanejšom čase.

Prvú ukážku poskytla moderátorka fanúšikom už v nedeľu na sociálnych sieťach. Celú si ju môžete pozrieť vo VIDEU na začiatku článku.

"Malá ochutnávka veľkých TALENTOV. Našli sme skvelých 12 až 13-ročných chalanov z Prievidze, ktorí hrajú basketbal na európskej úrovni. Sú skrátka neporaziteľní. Okrem toho, že sú čerství majstri Slovenska, vyhrali po Európe 8 prestížnych turnajov. Tento víkend sa postavili chalani z Prievidze proti španielskemu Realu Madrid! Nedávno si zahrali aj priateľský zápas proti Barcelone. A môžem vám prezradiť, že keď ich budete aj počúvať na Markíze v Zlatých talentoch so Zlaticou, úplne sa do nich zamilujete," odkazuje moderátorka, ktorá sa už teší na túto novú kapitolu jej práce.