25. máj. 2024 o 10:00
žani, Koktejl

FOTO Pocisková sa chytala za hlavu, syn jej pripravil nepríjemné prekvapenie: Nela mala čo robiť

Stalo sa vám niečo podobné?

Domáce promi
25. máj. 2024 o 10:00
FOTO Pocisková sa chytala za hlavu, syn jej pripravil nepríjemné prekvapenie: Nela mala čo robiť

Stalo sa vám niečo podobné?

Celebritný párik Nela Pocisková (33) a Filip Tůma (46) tvoria dlhé roky stabilný a harmonický pár. Svadobné zvony im zatiaľ ešte nezazvonili, no ako niekoľkokrát zopakovali, už majú to najdôležitejšie - rodinu. Speváčka a herečka mala 25 rokov, keď priviedla na svet ich prvorodeného synčeka. Drobcovi vybrali pomerne netradičné meno Hektor.

Chlapec sa narodil v magický dátum 6. 6. 2016. Filip bol celý čas po boku svojej milovanej a dokonca prestrihol pupočnú šnúru. Tento rok oslávi rodina už ôsme narodeniny Hektora. Rastie z neho veľký romantik, ale aj výmyselník. Vlani venoval Nele kytičku vlčích makov a položil aj nečakanú otázku. "Mamina, vezmeš si ma," podelila sa umelkyňa so sledovateľmi na sociálnej sieti.

Teraz odhalil svoju druhú tvár, ktorú Nela tiež ukázala na instagramovom profile. Všetci rodičia vedia, že ak ostane dieťa podozrivo ticho, niečo vymýšľa. Potvrdilo sa to aj známej mamine. Hektor si počas chvíľky jej nepozornosti stihol pofarbiť vlasy na ružovo. "Hodinu som to zmývala, aj tak to tam má. Keď kŕmim psa a chvíľku je tam hore ticho," napísala a pridala emotikon, ktorý znázorňuje prevracanie očí.