30. máj. 2024 o 14:00
krsk, Koktejl

Prvé FOTO neviest vo finále markizáckej Ruže: Stanka v zlatej, aha, čo vybalí česká misska!

placeholder
Radko si bude vyberať medzi Stankou a Julií.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Ženích to nebude mať ľahké.

Domáce promi
30. máj. 2024 o 14:00
Prvé FOTO neviest vo finále markizáckej Ruže: Stanka v zlatej, aha, čo vybalí česká misska!

Ženích to nebude mať ľahké.

Najromantickejšia šou sa blíži do finále. V piatok 8. marca 2024 odštartovala na televíznych obrazovkách Ruža pre nevestu, ktorú inšpirovala legendárna Nevesta pre milionára s Honzíkom Novotným. Od jeho účinkovania v hite Markízy prešlo takmer 20 rokov.

Nevesta pre milionára mala premiéru v piatok 28. apríla 2006. Vybraný počet dievčat absolvoval rôzne skúšky na ceste k jedinému cieľu - získať srdce nezadaného milionára Jana "Honzíka" Novotného. Program moderoval Vilo Rozboril.

Na úspech šou nadviazala Markíza v roku 2023, kedy spustila Ružu pre nevestu s podnikateľom Tomášom Tarrom v Turecku. V marci tohto roka začalo vysielanie druhej série. O srdce ženícha Radka Urbanyaka (34) pôvodne bojovalo na Srí Lanke 18 dievčat.

Zostali len dve

Vo finále si bude Radko vyberať medzi Stankou (31) a Julií (24). Stanka z Košíc sa pred rokmi zúčastnila súťaže krásy, kde skončila na druhom mieste a získala titul Miss Earth. Pracuje ako asistentka predaja luxusných automobilov, venuje sa aj vizáži a vlasovému stylingu. Julie, ktorá pendluje medzi Prahou a mestom Frýdek-Místek, sa venuje modelingu a študuje na VŠ. V Miss Českej republiky 2022 sa titulu I. vicemiss v priamom prenose vzdala.

Vo finálovej časti obe čaká jedno celodenné rande a vrecúško s kľúčom od izby, v ktorej môžu stráviť s Radkom noc úplne bez prítomnosti kamier. Pri definitívnom výbere budú nevesty vyrážať dych. Ukážka odhalila Stanku v šatách so zlatou, ktorá jej tak pristane. Julie napochoduje za Radkom vo svadobnej bielej! Zábery nájdete v galérii pod článkom.