24. máj. 2024 o 08:30
jž, Koktejl

Schindlerová odhalila šokujúcu pravdu: Skutočný dôvod, prečo sa s deťmi odsťahovala od priateľa!

placeholder
Speváčka Martina Schindlerová s partnerom.
Zdroj: instagram/schindlerovamartina

Prežila ťažké chvíle.

Domáce promi
24. máj. 2024 o 08:30
Schindlerová odhalila šokujúcu pravdu: Skutočný dôvod, prečo sa s deťmi odsťahovala od priateľa!

Prežila ťažké chvíle.

Martina Schindlerová (35), sa stala matkou dvoch detí, a to dcérky Martinky a syna Kamilka. Vo svojom živote zažila neľahké chvíle so svojím exmanželom Kamilom Haršánym, ktorý skončil vo väzení. Od roku 2022 tvorí pár s právnikom Marcelom, no v poslednej dobe sa hovorilo o ich rozchode. Ako to v skutočnosti je, prezradila v markizáckom Teleráne.

"V poslednom období vyšlo veľa článkov o našom rozchode s Macim a my s Macim, s Marcelom Borisom, sme nedali žiadne vyjadrenie o tom, že sme sa rozišli. Novinári to podložili tým, že sme si vymazali nejaké spoločné fotky z Instagramu. Ja samozrejme chápem aj novinárov, že prestali sme v nejakom momente komunikovať, a zdieľať naše súkromie a dovtedy sme ho ochotne zdieľali," uviedla veci na pravú mieru.

Martina potvrdila, že sa v októbri minulého roka od Marcela odsťahovala s deťmi. "Teraz sa vyjadrím tak opatrnejšie pre prípad nejakých súdnych sporov, takže odbočím od môjho príbehu a čisto všeobecne konštatujem, že keď si žena vezme za manžela niekoho chorobne žiarlivého, tak tá chorobná žiarlivosť neprejde tým momentom rozvodu ale pokračuje aj po rozvode a je smerovaná na tú exmanželku," prekvapila svojimi slovami.

"A keď sa nájde nejaký obetavý princ, ktorý sa teda rozhodne vydržať s ňou vo vzťahu, tak veľká časť tých útokov je smerovaná na neho. A samozrejme najviac si to odnášajú deti, čo je katastrofa. Ale akože ja nie som typ, ktorý ustupuje, ale samozrejme deti nemôžu byť nárazová zóna," hovorí so zjavne sklesnutou náladou Martina.

"Takže tým určite ale nechcem povedať, že rozvod v takomto prípade nie je riešením. Myslím si práve naopak, že je riešenie a chcem povzbudiť všetky nešťastné ženy, týrané ženy, aby našli v sebe odvahu a rozviedli sa. Keď neviete ako, bojíte sa, vyhráža sa vám, normálne mi napíšte, vymyslíme plán a ja vám pomôžem. Lebo naozaj ten život potom, to je život, nie predtým. Takže treba sa odvážiť a žiť ten svoj život podľa seba," povzbudila iné ženy.

Potom svoju pozornosť obrátila na mužov. "Ešte by som chcela poďakovať všetkým mužom a naozaj im vzdať úctu a obdiv, tým, ktorí sa rozhodnú žiť s partnerkami, ktoré mali žiarlivého expartnera. Lebo to si zdravý človek nevie predstaviť, že čo musí podstúpiť. Aké všelijaké udania, trestné oznámenia, osprejované, oškreté veci, akékoľvek verbálne, fyzické útoky a iné veci," pokračuje Schindlerová.

"Takže naozaj na druhej strane je to pre tú ženu aj obrovské povzbudenie, keď zažije toho nového partnera, takého gentlemana galantného, ktorý jej prejavuje lásku, je láskavý k jej deťom, k "cudzím deťom", takže je to akože úžasne veľkorysé a veľkodušné od takýchto mužov. A ja si myslím, že možno aj vďaka mne už sa nejaké ženy odvážia vyriešiť si svoju situáciu a budú žiť potom šťastnejšie, ako aj ja určite žijem," uzavrela a dodala, že s Marcelom sa majú dobre ale strážia si súkromie.