08. máj. 2023 o 11:00
mob, Koktejl

Český moderátor oznámil manželke, že sa mu páčia muži: Najskôr sa smiala, no potom...

placeholder
Český moderátor Honza Musil.
Zdroj: instagram/musilhonza

Bojoval sám so sebou.

Zahraničné promi
08. máj. 2023 o 11:00
Český moderátor oznámil manželke, že sa mu páčia muži: Najskôr sa smiala, no potom...

Bojoval sám so sebou.

Český televízny moderátor Honza Musil (55) dnes nemá problém hovoriť o svojej orientácii, no v minulosti si prešiel obdobím, keď bojoval sám so sebou. So svojou bývalou ženou Ivetou sa poznali od detstva a brali sa veľmi mladí. Z ich manželstva vzišli dve dcéry - Lucia a Veronika.

Na vojenčine však nastal zvrat a uvedomil si, že život so ženou nie je pre neho ten pravý. Zamiloval sa tam do muža, ktorý síce jeho city neopätoval, no dodnes sú kamarátmi. „Raz som išiel domov na ‚opušťák‘ a zistil som, že mi chýba. Bol som v schizofrénnej situácii. V kasárňach mi chýbala žena a dieťa a keď som bol doma, mi chýbal on,“ povedal v podcaste Po pravdě.

Musil si zaspomínal aj na moment, keď to povedal svojej manželke, s ktorou má stále fantastický vzťah a nedávno na svojej sociálnej sieti uverejnil aj ich svadobnú fotografiu a pripojil k nej aj pár slov. „Dnešný deň máme v znamení výročia! Pred 38 rokmi sme si povedali svoje ÁNO. Náš spoločný manželský život sa síce kvôli mne rozdelil, ale ten ľudský a rodinný rozmer zostal,“ napísal na Instagrame.

„Keď som jej povedal, že som na chlapov, tak sa smiala a povedala, že to prejde, že to mám z tých kasární. Začal som jej to vysvetľovať, že to asi tak nebude, tak ona bola tá múdra žena a povedal mi, že tomu necháme čas a uvidíme, čo bude,“ prezradil Musil.

„Keď sme už obaja vedeli, že je to tak, ako som povedal, tak dokonca Iveta bola tá, ktorá prišla s tým, že chce mať so mnou ešte jedno dieťa. Bola prezieravá, veľmi múdra a empatická,“ dodal. Dnes je z moderátora štvornásobný dedko a za manžela má od roku 2016 Jakuba Bialého (33).