17. jún. 2024 o 12:00
jž, Koktejl

Tento známy Slovák mal byť ženíchom v Ruži pre nevestu? Prečo som ponuku odmietol!

placeholder
Model Adam Sedro odmietol ponuky ísť do šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: Instagram/adamsedro

Model je známy už z inej šou.

Domáce promi
17. jún. 2024 o 12:00
Tento známy Slovák mal byť ženíchom v Ruži pre nevestu? Prečo som ponuku odmietol!

Model je známy už z inej šou.

Televízia Markíza odvysielala už druhú sériu šou Ruža pre nevestu a medzi divákmi opäť zožala veľký úspech. Na miesto ženícha sa zatiaľ postavili dvaja podnikatelia. V prvej sérii to bol Tomáš Tarr, ktorý žije a pôsobí v Thajsku v Bangkoku, kde podniká, v druhej sérii sa zas predstavil podnikateľ Radko Urbanyak, ktorý zase žije a podniká v Nórsku.

Zdá sa, že producenti šou chceli nájsť ženícha, ktorý nežije v zahraničí. Bývalý účastník šou Love Island Adam Sedro v podcaste Hodiny Pravdy priznal, že ho producenti oslovili. Model sa zviditeľnil vďaka spomínanej šou, a hoci je Slovák, stal sa dokonca držiteľom titulu Mister Czech Republic.

"Dostal som ponuku na Ružu, dostal som aj zo slovenskej aj českej. Ty by si sa tam strašne hodil a neviem čo. Vravím, ty vole ja nechcem vôbec mať na krku desať žien alebo koľko ich je, neviem. Pozeráš to?" spýtal sa moderátorky Adriany Brabencovej, ktorá bola taktiež účastníčkou šou Love Island.

"No zozačiatku 18. To je úplný mazec. Ako strašné mazec. Love Island oproti tomu je za mňa úplne miliónový. Pretože tam máš 18 dievčat a jeden týpek. Ale 18 dievčat, akože v jednom dome. No mňa by švihlo. Ja si to vôbec nedokážem predstaviť, absolútne," zhodnotila Adriana. Ponuku odmietol. "No ani ja nie. Vôbec neviem. Keď som dostal ten telefonát, tak som povedal, že toľko peňazí nemáte, aby som tam išiel," povedal so smiechom Adam.

Záujem prejavili iní

Filip Sulík dal svojim sledovateľom na sociálnej sieti možnosť pýtať sa ho otázky a jedného z nich zaujímalo, do akej reality šou by bol ochotný prihlásiť sa. "Som ochotný ísť ako bachelor (slobodný muž, pozn. red.) do Ruže 3. Seriózne," vyhlásil.

Aktuálny moderátor Krištof Králik pre Markízu prezradil, že aj on by bol ochotný vyskúšať si rolu ženícha. Len prednedávnom sa prevalila informácia, že sa Krištof rozvádza. "Ja by som veľmi rád zotrval na tej moderátorskej pozícii. Samozrejme, ak by to tak nebolo, tak dá sa povedať, že teraz už by som mohol v tej tretej byť aj ako bachelor, ale asi sa nám to nepodarí. Ak by som to nemoderoval od začiatku, tak by som sa možno pohrával s tou myšlienkou, s tým čo viem, tak by som do toho asi išiel. Išiel by som do toho, prečo nie?" zamyslel sa nad svojimi aktuálnymi možnosťami.