25. máj. 2024 o 08:00
žani, Koktejl

Známy spevák si po vystúpení spravil selfie s Darou Rolins: FOTO bez akýchkoľvek úprav

placeholder
Hrdličky Pavel Nedvěd a Dara Rolins
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Znova sa postavila na pódium.

Domáce promi
25. máj. 2024 o 08:00
Známy spevák si po vystúpení spravil selfie s Darou Rolins: FOTO bez akýchkoľvek úprav

Znova sa postavila na pódium.

Speváčka Dara Rolins (51) sa postarala fanúšikom o zážitok do konca života. V pražskej O2 aréne pre nich pripravila hneď tri beznádejne vypredané koncerty. Ten prvý v januári 2023 a ďalšie boli začiatkom tohto roka. Nakoľko sa konali hneď deň po sebe, bolo to extrémne náročné aj pre legendu s dekádami skúseností. Po dvoch veľkolepých koncertoch si dala Dara zaslúžené voľno.

"Posledné obdobie bolo dosť náročné, extrémne krásne. Výživné na emócie všetkého druhu, zamestnalo mi to telo aj hlavu na plné obrátky. A preto mám v pláne oddychovať. Vypnúť a neriešiť. A tvoriť. Chvíľku cestovať, nachytať novú inšpiráciu, čerstvý vietor do plachiet ..." zverila sa vtedy fanúšikom. Dala si dlhú pauzu aj od sociálnych sietí.

Oddych po koncertoch nebol jediným dôvodom, pre ktorý sa stiahla. I keď to speváčka chcela tajiť, vo februári prasklo jej tajomstvo. Dara sa zverila do rúk plastického chirurga, ktorý si jej vylepšenia nenechal pre seba a vykričal ich do sveta. Po týždňoch prelomila Dara mlčanie na sociálnych sieťach a ukázala fanúšikom svoje nové ja. Spôsobila tým ošiaľ, aký zrejme ani sama neočakávala.

Spravila to napriek tomu, že sa jej po zákrokoch ešte stále hojí tvár a nejde o finálnu verziu, ako sama prízvukuje. Dara sa nevrátila len na Instagram, ale aj na pódium. Pred prvým vystúpením po dlhšej pauze sa v nej miešali protichodné pocity. Prezradila tiež, ako ju upokojoval partner Pavel Nedvěd.

"Dnes mám po troch mesiacoch tzv. nič nerobenia prvé vystúpenie, takže si dokážete predstaviť tie zmiešané pocity radosti a stresu. A ten môj muž, ktorý ma zo sedačky sledoval ako si v hlave opakujem texty a balím kostýmy mi medzitým dával tieto cenné rady: "Prvých 15 minút na nich musíte vletieť, aby vedeli ako sa veci majú ale potom musíte zvoľniť, podržať a postrážiť to, aby ste sa nedostali do dlhu a nemali zakyslené nohy. A keď už ich budete mať na svojej strane a víťazstvo bude na dosah, tak to zozadu zabetónujte a máte vyhrané"," citovala Dara bývalého futbalistu.

Na akcii sa stretla s Igorom Kmeťom zo skupiny Kmeťoband. S Darou Rolins si spravil spoločnú fotku, ktorú zavesil na Facebook. Nájdete ju vo fotogalérii. "Krásny koncert s Darou, ktorá spievala pred nami. Mali sme čo robiť, aby sme po nej zabavili ľudí, ale nakoniec to vyšlo. Ľudia s nami spievali. Ďakujeme," odkázal zároveň fanúšikom hudobník.