27.03.2023 05:30
krsk, Koktejl

Zábranská so starším frajerom Dvořákom: Vzťah v ohrození? Úprimné priznanie herečky

placeholder
Martina Zábranská a Jiří Dvořák.
Zdroj: Kristína Torjai

Známy československý herecký pár svoju lásku už dlhšie neskrýva ani pred verejnosťou.

Domáce promi
27.03.2023 05:30
Zábranská so starším frajerom Dvořákom: Vzťah v ohrození? Úprimné priznanie herečky

Známy československý herecký pár svoju lásku už dlhšie neskrýva ani pred verejnosťou.

Nakoľko sa Martina Zábranská (28) a Jiří Dvořák (56) obaja pohybujú v šoubiznise, chápu to, aké je vzácne mať čas jeden na druhého. A o to viac, keďže každý pracuje prakticky v inej zemi. O tom, či sa to na nich podpísalo, píše denník Aha! s odvolaním sa na web Čas.sk.

Zamilovaná dvojica sa rozhodne nemôže sťažovať na pracovné ponuky. Dvořák nakrúca jeden film za druhým a Zábranská po moderovaní šou Let’s Dance hviezdi v seriáli Mama na prenájom. Popri povinnostiach im však neostáva veľa času na seba. "Seriál, do ktorého som nastúpila, má šialené tempo, a neviem, kedy sa tento vlak zastaví. Keď mi zostane voľný čas, a je ho naozaj málo, snažím sa byť s ním,“ uviedla mladá herečka v rozhovore pre slovenský web.

Pre pár má byť plusom fakt, že vďaka rovnakému povolaniu pre seba majú pochopenie. "Jirka je úžasný partner a hlavne nekonfliktný, takže nám všetko klape. Je tiež herec, ktorý je rovnako vyťažený ako ja, takže pre seba máme často vzájomné pochopenie. Asi nikto ma nedokáže pochopiť ako on," vysvetľuje Zábranská.

Herecká dvojica musí pendlovať medzi Českom a Slovenskom, čo si aj trochu vyberá svoju daň. "Musím povedať, že sa na mne podpisuje únava, zanedbávam svoj sociálny život," povzdychla si herečka. "Aj keď máme obaja prácu, tak spolu zvládneme fungovať, určite sa nevidíme raz za mesiac," dodala na záver Martina Zábranská.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
ringier-icon
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.