20. jún. 2024 o 07:30
TASR, Koktejl

Ohavná vražda tehotnej Moniky († 32), smutné slová susedov: Tak veľmi sa tešila na bábätko

placeholder
V utorok popoludní našli v jednom z rodinných domov v Sládkovičove mŕtve telo tehotnej ženy.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Nikto nechápe, čo sa mohlo stať.

Domáce krimi
20. jún. 2024 o 07:30
Ohavná vražda tehotnej Moniky († 32), smutné slová susedov: Tak veľmi sa tešila na bábätko

Nikto nechápe, čo sa mohlo stať.

V utorok popoludní našli v jednom z rodinných domov v Sládkovičove (okr. Galanta) mŕtve telo tehotnej ženy. V prípade už vedie polícia trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy, napísala Trnavská krajská polícia na sociálnej sieti.

„Policajti vykonali rozsiahlu obhliadku miesta činu, pri ktorej zaistili množstvo stôp. Na miesto činu bol privolaný aj súdny lekár z Nitry,“ priblížila polícia s tým, že kriminálka vyhodnocuje a analyzuje všetky získané informácie súvisiace s vraždou, ako aj ďalšie okolnosti, ktoré utorkovým udalostiam predchádzali.

TV Markíza v utorok informovala, že Moniku vo štvrtom mesiaci rizikového tehotenstva našiel jej syn (12). Čin mal spáchať jej bývalý priateľ († 32) zo Srbska. Po skutku mal skočiť medzi Sládkovičovom a Galantou pod vlak.

Obyvatelia malého slovenského mestečka sú z toho tragického činu v šoku. Susedia si na Moniku, ktorá si pri nich sama kúpila dom, spomínajú ako na veľmi milú ženu. „Bola tehotná, ešte to na nej nebolo ani poriadne vidieť. Je to strašné. Tak veľmi sa tešila na bábätko,“ povedala pre Nový čas s plačom suseda.

„Chudák ten chlapec, on tak veľmi tú mamu miloval. Bol na ňu naviazaný, chodili spolu na výlety. Milovali zvieratká, je to strašné. Takto zostal bez mamičky,“ dodali ostatní susedia.

Tomu, čo sa stalo nemôžu uveriť ani rodinní príbuzní, ktorí pridali prekvapivé tvrdenie. „On na ňu stále kričal, stále sa mu niečo nepáčilo, ja neviem, čo sa mohlo stať,“ tvrdí jedna z nich.