29. feb. 2024 o 17:41
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Zúfalá Ivana Gáborík: Maximálne vyčerpanie... FOTO, ktoré vraví za všetko: Čakám 4 roky!

placeholder
Tanečnica Ivana Gáborík.
Zdroj: Instagram/iversanns

Už nevládze.

Domáce promi
29. feb. 2024 o 17:41
Zúfalá Ivana Gáborík: Maximálne vyčerpanie... FOTO, ktoré vraví za všetko: Čakám 4 roky!

Už nevládze.

Sympatická tanečnica a influencerka Ivana Gaborík má nielen plnú hlavu pracovných povinností, ale vrásky jej vedia neraz narobiť jej dve deti. Spolu s bývalým hokejistom Mariánom Gáboríkom vychovávajú dcéry Bellu a Leu, pri ktorých musia byť v neustálom strehu.

Ivana je naozaj ukážkovou maminou a na Instagrame pravidelne zdieľa videá a fotky, ako sa stará o domácnosť a rodinke vyvára dobroty. Nedávno dokonca prehovorila o tom, že trpela diastázou, teda funkčným problémom pohybového aparátu, pri ktorom dochádza k rozostupu a povoleniu brušného svalstva kvôli oslabenej brušnej stene. Problém sa rozhodla vyriešiť cvičením a na sociálnu sieť zavesila fotku svojho dokonalého bruška, ktoré viac nie je vypuklé.

Prominentná mamička to ale všetko zvláda, aj keď niekedy má na mále. Najnovšie na Instagram zavesila záber a svojim sledovateľom sa posťažovala. Zdôraznila, že ani ona nemá pri svojich dcérkach vždy úsmev na perách. "Kedy sa, prosím vás, matky vyspia neprerušovane celú noc? Už čakám skoro 4 roky," napísala k snímke, na ktorej v rukách drží kávu, ktorá ju evidentne dokáže postaviť na nohy. Fotku unavenej Ivany nájdete v galérii.