02. apr. 2024 o 16:00
krsk, Koktejl

Beňová ukázala realitu po veľkolepej oslave dcérky Cibulkovej: Normálne vyzerám takto!

placeholder
Beňová je krstnou mamou dcérky Dominiky Cibulkovej.
Zdroj: Instagram/domicibulkova, Instagram/monicabenova

Známa politička predviedla svoje dve tváre.

Domáce promi
02. apr. 2024 o 16:00
Beňová ukázala realitu po veľkolepej oslave dcérky Cibulkovej: Normálne vyzerám takto!

Známa politička predviedla svoje dve tváre.

Také niečo na Slovensku nemá obdoby. Bývalá tenistka je známa tým, že miluje luxus a o nič menej nedopraje ani svojim deťom Jakubkovi a Ninke. Fanúšikov v posledné roky nadchla oslavami narodenín synčeka, párty na privítanie dcérky či honosnými krstinami oboch detí.

Ďalšia veľkolepá oslava, tentoraz prvých narodenín dcérky Dominiky Navara Cibulkovej (34), sa konala 19. marca. Niesla sa v nežnom štýle a odtieňoch bielej, hnedej a krémovej farby. Ak čakáte typickú detskú oslavu, ste na omyle. Známa Slovenka sa rozhodla pre výzdobu, ktorá nepripomína klasické detské párty, ale niečo omnoho elegantnejšie. To, čo vzniklo, by mohlo smelo konkurovať menším svadbám!

"Zadanie znelo jasne: chcem jemnú, nežnú, krehkú oslavu ako je NiNi sama. Chcem závesy, piesok, sviečky a chcem, aby to bolo niečo, čo som ešte nevidela. Takto znelo zadanie. Keď som prišla do priestoru, ktorý som pred 2 mesiacmi konečne vybrala a zbadala tú nádheru, až sa mi slzy do očí natisli. Zážitky, na ktoré budeme spomínať celý život," vyznala sa Cibulková na Instagrame.

Spomínaný zážitok zdieľala so svojimi blízkymi, medzi ktorých patrí aj europoslankyňa Monika Beňová (55). Práve ona je krstnou mamou malej Niny. Na oslave sa predviedla s kučeravými vlasmi, mejkapom zvýrazňujúcim jej oči a v trblietavých béžových šatách. "Moje krstniatko Ninka oslávila svoj prvý rôčik a maminka a tatinko jej pripravili krásnu oslavu," napísala Beňová k fotke z veľkého dňa.

Mama Martina a Leušky po príchode domov fanúšikom ukázala, ako vyzerá, keď nie je upravená do spoločnosti. "Ale normálne vyzerám obyčajne takto. Vrásky, kruhy pod očami a všetko, čo k tomu patrí," uviedla pri fotke po oslave. Všetky zábery nájdete v galérii pod článkom.