29. máj. 2024 o 06:00
žani, Koktejl

Zlatica Puškárová po dojímavej rozlúčke Šóošovej v Teleráne: Vyznanie od srdca!

placeholder
Puškárová a Šóošová sa poznajú už roky.
Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova, Reprofoto/TV Markíza

Jedno oko neostalo suché.

Domáce promi
29. máj. 2024 o 06:00
Zlatica Puškárová po dojímavej rozlúčke Šóošovej v Teleráne: Vyznanie od srdca!

Jedno oko neostalo suché.

Moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško sa po dlhých 19 rokoch v utorok rozlúčili s Teleránom. Podporiť ich prišli do štúdia kolegovia, bývalí kolegovia, kamaráti a rodina. Poďakovať sa prišiel aj generálny riaditeľ Peter Gažík, ktorý moderátorke venoval kyticu a zaspomínal si na ich začiatky. Lenka totiž z televízie odchádza úplne, Roman posilní moderátorskú zostavu magazínu Reflex.

Šóošovú premohli emócie a pred kamerami neudržala slzy dojatia. "Ja by som chcela poďakovať hlavne štábu, pretože bez nich by sme neboli my. A naozaj to bola krásna jazda. Roman, ďakujem, veľké ďakujem tebe, však ty vieš, že proste bez teba by sme neboli dvojka. Chcem sa poďakovať aj celej Markíze, Teleránu. Všetkým, ktorí sú v zákulisí, lebo proste viem, že keby vás nebolo, keby ste neboli, akí ste, keby sme naozaj neboli jeden tím, tak by sme neboli my. A neboli by sme tu tak dlho," povedala priškrteným hlasom.

"Ja neodchádzam síce z Markízy, ale končí sa pre mňa osobne obrovská životná etapa. Ja ďakujem hlavne Lenke, pretože išiel som to moje tempo s ňou, ďakujem jej za veľa vecí. Ďakujem ostatným kolegom, lebo Teleráno navždy zostane súčasťou našich životov. Ďakujeme, že sme mohli byť my súčasťou tých vašich," dodal Juraško, ktorého taktiež úplne zvalcovali emócie.

Lenka si vyliala srdce aj na Instagrame. "Teleráno je moja srdcová záležitosť, splnený sen, veľká časť mojej identity a tiež kus života. Cítim však, že sme si už všetko odovzdali a náš spoločný čas sa naplnil. S divákmi sa lúčim s obrovskou pokorou a vďakou. Navždy ostávate v mojom srdci a nič vás nenahradí. Samozrejme, nič z tohto príbehu by sa neudialo ani bez podpory, trpezlivosti a porozumenia zo strany mojej rodiny. Všetkým veľké #ĎAKUJEM," odkázala.

Odkazy markizákov

Šóošovej odchod rozcítil mnohých. Zlatica Švajdová Puškárová je už pol roka preč z televízie, no kamarátke poslala odkaz cez sociálnu sieť. "Navždy moja najdrahšia Lenka. Od 8 rokov sme kamarátky, prežili sme spolu detstvo, mladosť, krásne aj smutné chvíle. Ideme spolu životom," napísala obľúbená moderátorka.

Lenka sa zapísala aj do srdca Vratka Sirágiho. " Písal sa rok 2019. Po jej boku som zažil svoj prvý veľký moderátorský debut v TV Markíza. Lenka je človek, ktorého v živote chcete mat'. Počúva pozorne, ľúbi čisto a vníma. Tak vzácny a krásny človek," venoval jej milé slová.