22. jún. 2024 o 06:00
krsk, Koktejl

Prvé slová krásnej Stanky z Ruže o vzťahu s politikom Gyimesim: Prečo všetko tajila?!

placeholder
Stanka mala zbaliť známeho politika Gyimesiho.
Zdroj: Instagram/gyimesi_gyorgy, stanislavaluckova

Konečne prehovorila o novom mužovi.

Domáce promi
22. jún. 2024 o 06:00
Prvé slová krásnej Stanky z Ruže o vzťahu s politikom Gyimesim: Prečo všetko tajila?!

Konečne prehovorila o novom mužovi.

Najromantickejšia šou Ruža pre nevestu nedávno vyvrcholila veľkolepým finále, v ktorom si ženích Radko Urbanyak (34) vybral Stanku Lučkovú z Košíc (31). Napriek tomu, že to medzi dvojicou iskrilo, ich vzťah po šou krachol. Stanka ale neostala dlho sama!

Ako nedávno informoval denník Plus JEDEN DEŇ, mala začať randiť s politikom Györgym Gyimesim (43). V minulosti bol partnerom missky Magdy Šebestovej. Hoci Stanka ani Gyimesi spočiatku nič nepotvrdili, na instagramovom videu, kde pripravovala Stanka raňajky, mala byť v kuchyni, ktorá sa podobá politikovej. Gyimesi mal svoje bývanie ukázať v denníku v januári 2022.

Politik má jednu Stanku aj v rodine. "Volá sa Stanka, je lekárka a náš vrúcny vzťah trvá 38 rokov, keďže je to moja sesternica," napísal pred časom o brunetke, ktorej foto nájdete v galérii pod článkom. Jej prípravu jedla v rovnakom tričku, v akom sa líčila ona sama, zverejnila v čase dohadov o novom mužovi kráska z Ruže na Instagrame. "Dve Stanky sú viac ako jedna," dodala.

Ako reagovala markizáčka na otázky o novom mužovi v jej živote? "K tomu by som sa presne nechcela vyjadrovať (smiech). Ale nemyslím si, že ma s ním mohli vidieť. Akože... Neviem... K tomu by som sa nevyjadrovala, nemyslím si, že je to naozaj niečím podložené," povedala Pluske Stanka.

Jej slová nedali fanúšičkam a po informáciách o Gyimesim sa jej na to začali pýtať pod sexi fotkami na sociálnych sieťach. Pod komplimentmi sa objavil aj vyčítavý príspevok. "Veľmi nie je príkladom, ak tak klame do telky. Napr. ohľadom Gyimesiho, fotky sú jasný dôkaz, ale bude tvrdiť, že nemohol ju nikto vidieť a capne si storky. To je jasný príklad," ozvala sa sledovateľka Katka. Na to napokon zareagovala samotná Stanka.

"Prosím vás. To moje vyjadrenie, ktoré teraz používajú, je z 5.6. A áno, neklamala som vtedy. Do toho času ma s ním podľa mňa nikto nevidel. Či poznáte lepšie konkrétny sled mojich súkromných udalostí - deň po dni?" napísala na Instagrame Stanka a tým potvrdila horúcu novinku!

"Skôr mi ide o ten princíp, že ste to zatĺkali vtedy a zrazu 2 dni dozadu storky z jeho kuchyne a z dvora, tak asi vás videl niekto už aj vtedy, nepríde mi to ako náhoda," trvala na svojom fanúšička.