20. nov. 2023 o 17:00
lv, Koktejl

Priateľka tragicky zosnulého hokejistu Adama († 29): Zdrvujúci nález v ich byte!

placeholder
Adam Johnson kúpil zásnubný prsteň pre svoju priateľku Ryan Wolfe.
Zdroj: Instagram/ryanwolfe17

Prekvapenie našla v ich byte niekoľko dní po jeho smrti.

Zaujímavosti
20. nov. 2023 o 17:00
Priateľka tragicky zosnulého hokejistu Adama († 29): Zdrvujúci nález v ich byte!

Prekvapenie našla v ich byte niekoľko dní po jeho smrti.

Priateľka Adama Johnsona, Ryan Wolfe (24), našla v ich byte v Anglicku zásnubný prsteň, ktorým ju chcel požiadať o ruku. Dvadsaťdeväťročná americká hokejová hviezda tragicky zahynula po tom, ako mu 28. októbra počas zápasu Nottingham Panthers proti Sheffield Steelers pri zrážke korčuľa podrezala hrdlo, pripomína DailyMail.

Adam a Ryan spolu chodili viac ako rok a prsteň mal kúpiť ešte predtým, ako sa presťahovali do Anglicka kvôli jeho hokejovej kariére. „Jeho babička mi povedala, že jej ukázal prsteň pred odchodom a že sa Ryan chystal požiadať o ruku," povedal Scott Pionk, ktorého syn hral so zosnulým mladíkom univerzitný hokej. Mužove slová potvrdil aj ďalší rodinný priateľ, ktorý si želal zostať v anonymite.

„Bol si mi takou úžasnou oporou od prvého dňa, čo sme sa spoznali," predniesla emotívny smútočný prejav Adamova priateľka na pohrebe. „Vždy som si myslela, že ak budem mať šťastie, možno po celom spoločnom živote začnem byť viac ako ty. Si výnimočný človek, máš najlepší zmysel pre humor, najväčšie srdce a najláskavejšiu dušu. Si neuveriteľne lojálny, oddaný a múdry," znela pasáž prejavu. „Pre mňa si bol všetkým. bol si mojím domovom, najlepším priateľom, skalou, bezpečným prístavom a láskou môjho života. Nikdy na teba neprestanem myslieť a milovať ťa, kým nebudeme môcť byť opäť spolu. Milujem ťa," odkázala do neba.

Približne 8 000 fanúšikov s hrôzou sledovalo pokusy o záchranu Adamovho života. Minulý týždeň sa začalo vyšetrovanie tragickej smrti a polícia v utorok zatkla muža podozrivého zo zabitia. Meno muža nezverejnili, no je známe, že hráč Nottinghamu Panthers zomrel po zásahu korčuľou do krku od Matta Petgravea z tímu Sheffield Steelers.

Po otvorení vyšetrovania koronerka Tanyka Rawden vyzvala, aby boli chrániče krku povinné. „Vyšetrovateľ v náležitom čase zváži, či používanie chrániča krku alebo chrániča mohlo zabrániť smrti pána Johnsona," uviedla Rawden.