03. apr. 2024 o 20:00
mob, Koktejl

Predpoveď samozvaného veštca na rok 2024 sa naplnila, teraz varuje: Svet sa ponorí do temnoty!

placeholder
Veštec Athos Salomé.
Zdroj: Instagram/athos_salome

Mladý muž varuje ľudstvo.

Zaujímavosti
03. apr. 2024 o 20:00
Predpoveď samozvaného veštca na rok 2024 sa naplnila, teraz varuje: Svet sa ponorí do temnoty!

Mladý muž varuje ľudstvo.

Athos Salomé, ktorého jeho prívrženci nazývajú živý Nostradamus, je známy svojimi predpoveďami, z ktorých sa mnohé naplnili, písal už v minulosti denník Mirror. Pravdepodobne najznámejšou veštbou, ktorú predpovedal, bol odchod kráľovnej Alžbety II., ako aj to, že Elon Musk zruší Twitter v prospech „X“.

Brazílsky veštec podľa webu Daily Star varoval, že planétu tento rok zasiahne veľká slnečná erupcia. Len o niekoľko dní neskôr sa priamo na Zemi prehnala búrka úrovne G4, najväčšia od roku 2017. 23. marca Slnko rozpútalo výron koronálnej hmoty (CME) triedy X s magnitúdou 1,1 – najsilnejší typ výbuchu, aký môže vyvolať, uvádza portál Live Science.

Tento jav je podľa Salomého predzvesťou trojdňovej temnoty, ktorá by mohla prekvapiť obyvateľov Zeme začiatkom apríla po zatmení Slnka (8. apríla). Klasifikácia búrok potvrdila, že vlna G4 stačí na to, aby spôsobila rozsiahle problémy s reguláciou napätia, ktoré sú schopné spôsobiť problémy so satelitmi a vyradiť z prevádzky kľúčové prostriedky rozvodnej siete.

Podľa mystika by sme mali očakávať zvýšenú vulkanickú a seizmickú aktivitu v Tichomorskom ohnivom kruhu, konkrétne na indonézskom ostrove Jáva, ako aj v pobrežnom pásme od severnej Kalifornie v USA po južnú Britskú Kolumbiu v Kanade. „Tieto nádherné oblasti budú čeliť neúprosnej sile prírody,“ predpovedal.

Predpokladá tiež nárast intenzity hurikánov a cyklónov v regiónoch, ako je juhovýchodná Ázia vrátane Filipín a Thajska. Okrem toho varoval oblasti s vysokým rizikom búrok, ako je Mexický záliv a Florida v Spojených štátoch, pričom zdôraznil, že je dôležité byť dobre pripravený čeliť týmto novým trendom.