15. sep. 2023 o 09:00
mob, Koktejl

Hrozivá nehoda vdovca po Bartošovej († 48): Auto na šrot! Ako je na tom?

placeholder
Vdovec po Ivete Bartošovej Josef Rychtář.
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Posledný manžel českej speváčky mal škaredú nehodu.

Zahraničné promi
15. sep. 2023 o 09:00
Hrozivá nehoda vdovca po Bartošovej († 48): Auto na šrot! Ako je na tom?

Posledný manžel českej speváčky mal škaredú nehodu.

Vdovec po Ivete Bartošovej († 48) Josef Rychtář (65) mal v Prahe nepríjemnú nehodu. Aj keď si od roku 2013 dáva na cestách veľký pozor, dostal sa do stretu s ďalšími dvoma vozidlami. Podľa denníka Blesk bol ale v havárii na Černokosteleckej ulici nevinne.

„Oproti išiel transit, ktorého vodič sa asi nevenoval riadeniu. Pred ním išlo auto, ktoré šoférovala pani a mala vzadu 4-ročné dievčatko, no dodávka to neubrzdila. Vodič sa im chcel vyhnúť, zobral ich auto ľavým nárazníkom a napálil to do mňa,“ povedal českým médiám. U všetkých účastníkov nehody prebehla dychová skúška s negatívnym výsledkom.

FOTOGRAFIE Z NEHODY SI MÔŽETE POZRIEŤ TU >>

Rychtářovi sa nič nestalo, no mamičku z druhého auta museli odviesť do nemocnice. O jeho vozidle sa to už ale povedať nedá a vyzerá to, že je po ňom. „Rieši sa škoda. Vyzerá to na totálnu likvidáciu,“ povzdychol si.

Český denník oslovil odborníka, ktorý túto verziu potvrdil. Cena opravy všetkých škôd - dvere, prah, svetlo, zrkadlo, blatník, záves kolesa - bola blízko k zostatkovej cene vozidla. Preto to najskôr poisťovňa označí za „totálku“.