11. dec. 2023 o 19:00
emd, Koktejl

Žena odhalila skrytý odkaz na stene: Keď to uvidela, zovrelo jej srdce!

placeholder
Tajný odkaz ženu prekvapil.
Zdroj: TikTok/@farnovations

Odkryla obrovské prekvapenie.

Zaujímavosti
11. dec. 2023 o 19:00
Žena odhalila skrytý odkaz na stene: Keď to uvidela, zovrelo jej srdce!

Odkryla obrovské prekvapenie.

Sťahovanie do nového domu je vzrušujúca aktivita, ale niektoré nehnuteľnosti môžu dať novým majiteľom zabrať. Ak ste niekedy odstraňovali staré tapety, viete, aké to môže byť únavné. Jedna nová majiteľka domu dostala viac, ako si želala, keď objavila tajný odkaz na stene svojho domu. Denník Mirror priniesol podrobnosti.

Šokovaná žena sa podelila o moment, keď pod starou tapetou našla načmáranú tajnú správu. Na svojom účte @farnovations na TikToku zverejnila video, aby sa podelila o emotívny odkaz, a prezradila, že ho nechce premaľovať, pretože je teraz súčasťou jej domova.

Počas odstraňovania tapety zo steny odhalila ručne písaný odkaz, ktorý znel: "Frankie, milujem ťa, Pat". Potom vysvetlila, že Frankie je 80-ročná žena, od ktorej dom kúpila. Jej manžel Patrick pred niekoľkými rokmi, bohužiaľ, zomrel.

"Strávili v tomto dome viac ako 45 rokov a vychovali tu svoje deti," vysvetlila. "Pošlem jej fotku s touto krásnou spomienkou a túto stenu opäť vytapetujeme, aby odkaz zostal v dome," povedala nová majiteľka. Takto si chce uctiť pamiatku na lásku Patricka a Frankie.

Používatelia TikToku ostali z príbehu dojatí. Podelili sa s vlastnými príbehmi o nájdení spomienok na bývalých majiteľov domov. "Pred rokmi som sa presťahoval do viktoriánskeho domu a našiel som mená a dátumy ľudí, ktorí tam žili. Pridali sme naše mená a dátum, keď sme sa presťahovali a vytapetovali sme to," napísal jeden z nich.

"Niečo podobné sme našli u mojich starých rodičov, keď zomrel môj starý otec a my sme sa presťahovali do ich domu," prezradil ďalší. Iní novú majiteľku domu chválili za zachovanie sentimentálneho odkazu. "Si taká milá, že si zachovala spomienku na ich spoločnú lásku v tom dome tým, že si odkaz nezničila," povedali.