24. máj. 2024 o 05:30
jž, Koktejl

Náhla smrť člena († 58) slávnej skupiny: Pošmykol sa v sprche! Našli ho až po niekoľkých dňoch?

placeholder
Hudobník Charlie Colin zomrel nešťastnou náhodou v sprche. (ilustračné foto).
Zdroj: iStock

Presný dátum úmrtia nie je jasný.

Zahraničné promi
24. máj. 2024 o 05:30
Náhla smrť člena († 58) slávnej skupiny: Pošmykol sa v sprche! Našli ho až po niekoľkých dňoch?

Presný dátum úmrtia nie je jasný.

Hudobník Charlie Colin, bývalý člen obľúbenej kapely Train, zomrel nešťastnou náhodou vo veku 58 rokov pri pošmyknutí sa v sprche. Informáciu potvrdila jeho matka pre portál TMZ. Zatiaľ nie je jasné, kedy k úmrtiu došlo. Colin strážil byt svojho kamarát v Belgicku, ktorý jeho telo našiel po návrate z výletu, na ktorom strávil päť dní.

Podľa matkiných slov sa Charlie presťahoval do Bruselu, kde viedol hudobnú triedu na konzervatóriu, pracoval aj v štúdiu a dokončoval hudbu pre film. Colin dokumentoval svoj pobyt v zahraničí na sociálnej sieti, kde v marcovom príspevku vyhlásil, že toto miesto je "oficiálne jeho najobľúbenejšie mesto".

Colin bol do roku 2003 súčasťou kapely Train, ktorú ale opustil z dôvodu problémov s návykovými látkami. Podieľal sa na nahrávaní hitov ako Drops of Jupiter, ktorý sa dostal na 5. miesto v rebríčku Billboard Hot 100 a priniesol skupine prvú Grammy za najlepšiu rockovú skladbu. Tento hit získal aj nominácie za nahrávku a pieseň roka a najlepší rockový výkon dua alebo skupiny. Po odchode Charlieho skupina nahrala populárne piesne ako Hey, Soul Sister či Drive by.