Domáce promi
photo Foto
video Video
18. sep. 2023 o 18:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Dovolenkové peklo Lelkesovcov: Ocitli sa tvárou v tvár hurikánu! Čo im zachránilo život

placeholder
Operná diva Sisa Lelkes Sklovská s manželom Jurajom.
Zdroj: Instagram/sisasklovskaofficial

Ich dovolenka sa zmenila na horor.

Domáce promi
18. sep. 2023 o 18:00
Dovolenkové peklo Lelkesovcov: Ocitli sa tvárou v tvár hurikánu! Čo im zachránilo život

Ich dovolenka sa zmenila na horor.

Sisa a Juraj Lelkesovci patria k najvýstrednejším párom slovenského šoubiznisu. Aj toto leto si užili naplno a vychutnávali si slnečné lúče na ostrove Mykonos a následne vyrazili na Malorku.

V rozhovore pre portál Markíza dvojica priznala, že dovolenka na španielskom ostrove neprebiehala úplne hladko. Práve tam uvideli, aká je sila prírodného živlu, ktorý opísali ako hurikán. Sisa desivé video zavesila na Instagram.

"To bolo fakt strašné, lebo sa to stalo o desiatej ráno a všetci boli našťastie na raňajkách v hoteli. V okamihu sekundy tam prišlo niečo, čo bralo stoly, parazóly, proste to tam lietalo. Bolo to také silné, že ak by sa to stalo cez deň, určite by sme lietali vo vzduchu. Nemyslím tým len seba a Juraja, ale každého. Trvalo to asi do desiatich minút a oni tomu hurikánu dali aj názov, ale už si to nepamätám," odhalila Sisa okolnosti desivého zážitku.

Juraj doplnil, že boli na raňajkách v presklenej reštaurácii s bazénom a ťažkými ležadlami, s ktorými sila prírodného živlu doslova hádzala o sklo. Napokon sa nikomu nič vážne nestalo, pretože samotné sklo bolo odolné a nerozbilo sa.

"Juraj jediný sedel a jedol a ja som to natáčala, kým všetci utekali do izieb. Ja neviem, kam utekali tí ľudia, ale bolo to fakt vážne, nebola to sranda," dodala diva, ktorá so smiechom poznamenala, že španielsky hurikán určite nebol väčší ako ona sama. V závere obaja prezradili, že hurikán rýchlo skončil, pomaly sa vyčasilo a spoločne si užívali Sisine meniny a Jurajove narodeniny.