30.03.2023 04:00
krsk, Koktejl

Moderátor Viktor Vincze neostal s Adelou doma: Aha, kam zmizol po Let's Dance!

placeholder
Moderátor Viktor Vincze.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Známa dvojica žiari a zabáva každú nedeľu v šou Let's Dance, čo sa však deje mimo televíznych kamier?

Domáce promi
30.03.2023 04:00
Moderátor Viktor Vincze neostal s Adelou doma: Aha, kam zmizol po Let's Dance!

Známa dvojica žiari a zabáva každú nedeľu v šou Let's Dance, čo sa však deje mimo televíznych kamier?

Aj štvrtým večerom markizáckej šou sprevádzali divákov manželia Vinczeovci. Kým Viktor (32) ako moderátor, Adela (42) zase ako porotkyňa. Počas večera venovalo osem tanečných párov svoj tanec osobám, ktoré pre nich znamenali niečo špeciálne. Ešte pred koncom si vyžiadali slovo aj samotní porotcovia. Jeden za druhým sa začali prihovárať k svojim milovaným aj oni.

"A ja by som chcela mame a otcovi, lebo vďaka ním tu môžeme byť obidvaja, lebo varujú," rozosmiala publikum aj manžela Viktora porotkyňa Adela Vinczeová. "Ja som chcela povedať - mami, oci, ďakujeme. A my sme si dovolili do obývačky namontovať takú malú kameru. Zakývajte, teraz. Nie, nie, len som vás chcela vystresovať. Tam je vínko ešte v chladničke. Hneď sme doma," zasmiala sa Adela, ktorá narážala tiež na adoptované dieťatko, ktoré zverila do rúk svojim rodičom.

Pre ochorenie covidom v šou nevystúpila v nedeľu paralympionička Henrieta Farkašová s tanečníkom Marekom Kličom. Súťaž zároveň museli opustiť veľkí favoriti Helena Krajčiová a Fabio Bellucci.

Z Let's Dance na divadelné dosky

Kto si myslel, že kroky moderátora Vinczeho viedli po nedeľnom priamom prenose výlučne domov, ako spomínala Adela, je na omyle. Už v pondelok cestoval do Prešova, kde neskôr večer vystupoval v Divadle Jonáša Záborského. Vincze hrá v pôvodnom slovenskom muzikáli s najslávnejšími hitmi skupiny Elán - Voda a krv nad vodou. Foto z neho nájdete v našej galérii.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
ringier-icon
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.