10. jún. 2024 o 19:00
izabela, Koktejl

Manžel ju podviedol tesne po narodení ich dieťaťa: Takúto nechutnú výhovorku použil!

placeholder
Manžel ju podviedol len mesiac po pôrode ich dieťaťa. (ilustračné foto)
Zdroj: istock.com (ilustračné)

Toto si dovolil!

Zaujímavosti
10. jún. 2024 o 19:00
Manžel ju podviedol tesne po narodení ich dieťaťa: Takúto nechutnú výhovorku použil!

Toto si dovolil!

Novopečená mamička s hrôzou zistila, že ju manžel podviedol len mesiac po pôrode ich dieťaťa. Výhovorka, ktorou ospravedlnil svoje konanie, všetko len zhoršila, informuje The Mirror.

Čerstvá mamička sa podelila o to, ako zistila, že ju manžel zradil len mesiac po tom, ako porodila ich dieťa. A čo viac, po odhalení jeho podvádzania sa muž dokonca rozhodol opustiť svoju manželku a dieťa, aby nasledoval svoju milenku.

Podlé správanie tohto muža sa tým však nekončí. Hoci vzťah s druhou ženou už ukončil, ospravedlnenie, ktoré poskytol svojej manželke za svoje konanie, vyvolalo v ľuďoch zdesenie.

V príspevku na Reddite mama tvrdila, že jej manžel ju obviňuje z ich zlého manželstva a hovorí, že ho dohnala k nevere. Teraz, keď sa jeho aféra skončila, sa priplazil späť v snahe o zmierenie, aj keď nechce prevziať zodpovednosť za svoje činy.

„Môj manžel ma podviedol, keď som bola mesiac po pôrode, a opustil mňa aj naše dieťa, aby ju prenasledoval. Odsťahovali sme sa a on nemal záujem, aby sme sa vrátili. Bola som zničená a strávila som asi 8 až 9 mesiacov plačom a bojom,“ povedala žena.

„Nakoniec aféru ukončil, ale stále ma obviňuje z toho, že naše manželstvo je zlé, a tvrdí, že som ho dohnala k nevere. Nie som dokonalá, ale pracujem, starám sa o domácnosť a uspokojujem jeho potreby. Som veľmi nešťastná a stále zranená a zdá sa, že mu je jedno, čo mi urobil," pokračuje mladá matka.

„Bola mladšia ako ja, takže sa teraz neustále porovnávam s mladšími, krajšími ženami. Stále ho milujem, ale zároveň som nahnevaná, zranená a sklamaná. Naozaj chcem pracovať na našom manželstve, ale bolí ma, že nechce prevziať zodpovednosť a správa sa, akoby mohol mať, koho chce. Hovorí, že bude v poriadku, aj keď ho opustím. Kedy je čas to hodiť za hlavu?“

Ľudia pod príspevkom vyzvali mamičku, aby svojho zabehnutého manžela raz a navždy opustila. Mnohí jej odkázali, že sa nedá zmieriť, keď nechce uznať, čo urobil zle, a že je jej lepšie bez neho.

„Je koniec. Žiadne zmierenie neexistuje. Existujú dohody o opatrovníctve, diskusie o starostlivosti o deti a finančnej podpore. Podviedol, opustil svoju rodinu a preberá zodpovednosť za svoj podiel na zničení vášho manželstva,“ uviedla jedna osoba.

„Už si sa naňho dávno mala vykašľať. Neznášam rozvody s deťmi, ale ešte viac neznášam podvádzajúcich manželov. Neponižuj sa tým, že zostávaš s týmto mužom,“ dodal ďalší.