23. máj. 2024 o 13:34
mj, Koktejl

FOTO Spoznávate ju? Ivana Gáborík radikálne zmenila imidž! Okamžitá reakcia fanúšičiek

placeholder
Tanečnica Ivana Gáborík.
Zdroj: Instagram/iversanns

Je z nej nová žena.

Celebrity
23. máj. 2024 o 13:34
FOTO Spoznávate ju? Ivana Gáborík radikálne zmenila imidž! Okamžitá reakcia fanúšičiek

Je z nej nová žena.

Ivana Gáborík (37), manželka nášho známeho hokejistu a mama dvoch rozkošných dcérok, sa pravidelne s fanúšikmi delí o svoje súkromie. Je jasné, že Ivanka patrí medzi ženy, ktoré majú štýl a vyzerajú dokonalo. Donedávna nosila táto sympatická tanečníčka dlhé blond vlasy, no rozhodla sa pre vcelku radikálnu zmenu...

Wau, až takéto krátke?

Ivanka sa rozhodla pre nový účes, ako informovala aj na svojom Instagrame. S fanúšičkami sa podelila o stories priamo z kaderníckeho kresla a neskôr pridala sériu fotografií s novým sviežim účesom. Záber nájdete vo fotogalérii.

Účes je výrazne kratší než jej pôvodné vlasy. Mnohé fanúšičky jej toto rozhodnutie pochválili a výsledok sa im veľmi páči. No nie všetky zdieľali rovnaký názor.

Vo viacerých komentároch zaznieva hlavne jeden názor, a to, že Ivankin nový účes jej zbytočne pridáva roky. „No tak toto nie. Vy ste pekná žena, ale toto je absolútne krok vedľa,“ napísala jedna z komentujúcich. A viaceré ďalšie sa pridali s podobným vyjadrením. „Vyzeráte staršie. Dlhšie boli mladistvejšie,“ či „Nič v zlom, ale vyzeráte ako 55-ročná žena. Pekné, ale toto by som dala neskôr".

Na druhej strane si dvojnásobná mamička vyslúžila aj množstvo pochvalných komentárov. Ozvala sa aj Diana Hágerová, ktorá napísala: „Tebe svedčí všetko!“

„Podľa mňa super a ešte aj praktické. Vyzeráš výborne,“ napísala fanúšička Janka a aj ďalšie komentáre sa niesli v duchu: „Wow, odpadla som, neskutočne pristane, omladilo, úžasné!“

Ako vidno, Ivankin účes spôsobil dosť veľký rozruch a jej príspevok si vyslúžil do tejto chvíle vyše 300 komentárov. Zaujímavé je, že ona plánovala nechať si vlasy skrátiť ešte viac, ako uviedla v popise príspevku, ale odhovorila ju kaderníčka. „Pôvodne som chcela ešte kratšie, ale ma prehovorila Ľubka,“ napísala Ivana.

Ideálne na leto

Účes, ktorý zvolila Ivanka, je úplne ideálny na leto. Odhalený krk znamená menej potenia, čo je v horúcich dňoch na nezaplatenie. Ivanke nový imidž pristane a vyzerá veľmi spokojne.