04. dec. 2023 o 14:30
jž, Koktejl

Desivá nehoda exmarkizáčky, Lula preletela cez čelné sklo: Skoro som zomrela!

placeholder
Influencerka Lucia Almaksus.
Zdroj: Instagram/llnzz

Odhalila traumatický príbeh!

Domáce promi
04. dec. 2023 o 14:30
Desivá nehoda exmarkizáčky, Lula preletela cez čelné sklo: Skoro som zomrela!

Odhalila traumatický príbeh!

Obľúbená slovenská influencerka Lucia Almaksus alias Lula len prednedávnom zverejnila na sociálnej sieti radostnú novinu. Začiatkom októbra priviedla svojmu manželovi Adnanovi na svet dcérku a dali jej netradičné meno. Malá princezná sa volá Amina. Popri materstve sa stíha venovať aj svojmu podnikaniu a sociálnym sieťam.

Počas toho, ako odpovedala na otázky jej zdvihol tlak jeden užívateľ. Medzi všetkými milými správami a otázkami sa vždy nájde nejaká výnimka. "Ako sa dá vypadnúť z auta keď si pripútaná? Prosím, nevymýšľaj si" rypol si do nej anonym. Lula na otázku reagovala. "Neviem, kto sa v roku 2001 pripútaval v aute. Vo favoritke, čo ani neviem, či vôbec mali pásy. Ja jazvy po rukách, na hlave, skoro som zomrela, 4 mesiace rehabilitácii, a že nevymýšľaj si. Ešte vám poviem jednu neuveriteľnú info. Na moju mamu spadla škola, keď bola na základnej. To mi príde neuveriteľnejšie, ale tiež sa to stalo." zúrila kráska.

To však neznámemu užívateľovi nestačilo a rozhodol sa v tejto téme pokračovať. "Tvoj tatko podnikateľ a v roku 2001 ste mali favorit bez pásov? Stále sa len potrebuješ hrať na chudiatko".

Rozhorčená Lula sa rozhodla opísať celý priebeh nehody. "Tento fejk profil pokračuje. Boli sme u tety v Lučenci na 1. apríla, išli sme do cukrárne na jej narodeniny. Na rohu križovatky do nás nabúral opitý vodič a prevrátilo nám auto. Ja som sedela vzadu v strede tancujúca na Shakiru Whatever. Preletela som cez čelné sklo a vypadla von. Sesternica mala zlomenú kľúčnu kosť, moja mama ako jediná pripútaná vnútorné krvácanie, teta a bratranec nič a druhá sesternica len odreniny a modriny. Boli sme v aute šiesti. Vtedy to nikto neriešil a nepásalo sa. Moja teta mala Favorit. My sme mali vtedy Seat Toledo. Otec v Lučenci nebol, prišiel až keď sa nám stala autonehoda," napísala čerstvá mamina.

"Ja síce neviem kto si, ale za to, čo píšeš ti nezávidím tvoju karmu, lebo Boh vidí a ráta všetko .. ja nemusím robiť vôbec nič. Lebo povedať človeku, ktorý sa druhýkrát narodil, že potrebujem byť len chúďatko je extra úlet," dodala na záver. Celé vyjadrenie si môžete prečítať v galérii.