14. apr. 2024 o 14:30
krsk, Koktejl

V Ruži pre nevestu sa strhla bitka, súťažiace v šoku: Vytrela s ňou zem!

placeholder
Dievčatá z Ruže pre nevestu sa pobili.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Nič si nedarovali.

Domáce promi
14. apr. 2024 o 14:30
V Ruži pre nevestu sa strhla bitka, súťažiace v šoku: Vytrela s ňou zem!

Nič si nedarovali.

V obľúbenej zoznamovacej šou Ruža pre nevestu ide do tuhého. V piatej časti bojovali o podnikateľa a ženícha Radka (34) na Srí Lanke už len súťažiace Julie, Lucy, Jennifer, Dolli, Frederika, Nikoleta, Anet, Lara, Nicole, Pocahontas, Verona a Stanka. Pôvodne sa o jeho srdce uchádzalo 18 žien. Ako šou pokračuje, postupne vypadávajú.

Kým Radko trávil spoločný deň so Stankou, moderátor Krištof Králik si pre ostatné dievčatá pripravil súťaž. Rozdelil ich do dvoch skupín, ktoré mali proti sebe bojovať. Vždy to bolo jedno dievča z jednej skupiny a druhé z druhej. Úlohou bolo popraskať balóny, ktoré mala na sebe súperka.

Víťazka, ktorá svojej sokyni popraskala všetky balóny, získala pre svoju partiu bod. A skupinka s najviac bodmi získala vstup na koktejl párty s Radkom, kým druhý tím musel zostať večer bokom.

Nevinná hra sa razom premenila na poriadnu bitku. Nechýbali ani škrabance. Najdrsnejšie to bolo medzi Jennifer a Julie, ktoré si nič nedarovali. Keď to videli ostatné súťažiace, boli v šoku. Dievčatá sa do seba pustili tak, až vyvolali obavy, že si ublížia. Napokon získala prevahu Jennifer a Julie prehrala.

"S Juli chceli fight (bitku, pozn. red.) fakt že asi všetky baby, čo sme tam boli," uviedla v dokrútke sexica Dolli. "Pri súboji s Jenni som určite vycítila z jej strany nejakú agresiu. Určite nejakú snahu ma zničiť," zhodnotila Julie.

"Ja si myslím, že mi chcela ukázať trošku, že som stále niečo menej ako ona. Tým, že som vyhrala, som ju trošku uzemnila, pretože trošku jej klesol ten hrebienok," povedala na missku Jennifer, ktorá ale skončila celá doškriabaná.

Česká misska, ktorá leží polke osadenstva v žalúdku, prehrala ešte raz aj so súťažiacou Nikoletou. "Nikoleta s ňou vytrela zem, to bol extrém," okomentovala situáciu Pocahontas. "Julie dostala to, čo si zaslúžila, dievčatá si na nej pekne zgustli," pridala sa súťažiaca z víťazného tímu Verona. Zábery nájdete v galérii pod článkom.