Správy
photo Foto
video Video
28. máj. 2023 o 20:00
lv, Koktejl

Samozvaný cestovateľ v čase pozná rok príchodu mimozemšťanov: Koľko nám zostáva?!

placeholder
Cestovateľ v čase varuje ľudstvo pred závažnými udalosťami. (ilustračné foto)
Zdroj: iStock

Muž tvrdí, že pozná presný rok, kedy sa ľudia prvýkrát stretnú s mimozemšťanmi.

Správy
28. máj. 2023 o 20:00
Samozvaný cestovateľ v čase pozná rok príchodu mimozemšťanov: Koľko nám zostáva?!

Muž tvrdí, že pozná presný rok, kedy sa ľudia prvýkrát stretnú s mimozemšťanmi.

Záhadný používateľ sociálnych sietí, ktorý o sebe tvrdí, že je cestovateľom v čase z roku 2198, tvrdí, že vie, kedy sa mimozemšťania prvýkrát objavia na Zemi, píše DailyStar. Používateľ sociálnych médií, ktorý publikuje pod menom @timetravelexplorer, získal viac ako 124 000 lajkov, keď sa podelil o nezmyselné varovania o tom, čo sa má udiať v budúcnosti.

Doteraz uviedol tvrdenia o všetkom možnom. Od robotov, prírodných katastrof až po samotný koniec sveta. Vo svojom najnovšom varovaní však tvrdí, že pozná presný rok, kedy sa mimozemský život prihlási k ľuďom.

V klipe, ktorý získal viac ako 12 000 pozretí, povedal: "POZOR! Som cestovateľ v čase z roku 2198, a TOTO sa stane v najbližších 5 - 10 rokoch."

  • v roku 2026 sa mimozemšťania prvýkrát objavia na verejnosti;
  • v roku 2024 vybuchne v Európe sopka a vytvorí novú pevninu;
  • počet obyvateľov dosiahne 9 miliárd," odhalil vo svojom videu o budúcnosti.

Po zhliadnutí videa zostali sledovatelia na TikToku rozdelení do dvoch skupín. Nahrnuli sa do komentárov a diskutovali o tom, či sa môžu spomenuté udalosti stať. "Počkajme a uvidíme," uviedol jeden z používateľov. "Ak sa všetci na chvíľu zapozeráte na oblohu, keď je vidno hviezdy a laserom namierite, spozorujete ufo. Existujú dôkazy a videá o UFO," komentoval ďalší.

Druhá skupina komentujúcich však nebola výrokmi údajného cestovateľa v čase presvedčená. "Jasné, kamarát, ži si svoju fantáziu," napísal používateľ sociálnej platformy. "Iba tých 9 miliárd by mohlo byť pravdivých," argumentoval ďalší.

Táto správa prichádza krátko po tom, čo tvorca z TikToku, cestovateľ v čase z roku 2671, vyhlásil, že tisíce ľudí spadnú do dva kilometre širokého portálu v San Franciscu. Eno Alaric, ktorý je známy aj ako @theradianttimetraveller, tvrdí, že v kalifornskom San Franciscu sa otvorí obrovská diera, do ktorej sa prepadne približne 15 000 ľudí, ktorí budú prenesení späť v čase, no väčšina z nich sa už nebude môcť vrátiť.