14. apr. 2024 o 12:22
jž, Koktejl

Obrovská hanba: Známy Brit v Bratislave ochutnával sladkosti, Slovák začal na neho kričať! Šokujúce VIDEO

Nevedel, ako reagovať.

Zahraničné promi
14. apr. 2024 o 12:22
Obrovská hanba: Známy Brit v Bratislave ochutnával sladkosti, Slovák začal na neho kričať! Šokujúce VIDEO

Nevedel, ako reagovať.

Brit Matthew Haywood (21) vyhral populárnu šou Survivor a odniesol si odmenu 100 000 libier, v prepočte 116 740 eur. Po ukončení šou sa Matthew rozhodol cestovať a objavovať nové kúty sveta. Svoje cesty dokumentuje na sociálne siete. Nič nemá naplánované a náhodných ľudí v krajine sa pýta, kam sa má vydať ďalej.

Svoju cestu začal v Nemecku, prešiel do Poľska, odtiaľ na Slovensko a momentálne natáča videá od našich južných susedov z Maďarska. Matthew v každom štáte ochutnáva ich tradičné jedná ale aj sladkosti, slané pochutiny a nápoje. Hneď po príchode na Slovensko ho očarili Nivy v Bratislave, kde mu robotická ruka pripravila kávu.

Pri natáčaní ochutnávky slovenských dobrôt sa mu ale stala poriadna nepríjemnosť. Matthew postupne ochutnával Horalku, Milu, Kofilu keď v tom za ním prišiel istý muž. Haywood svoje pocity zo sladkostí komentoval po anglicky. "Chlapče, nie si tu sám, tichšie, si na Slovensku nie u vás doma nerozkrikuj sa," hovoril mu zvýšeným tónom muž.

Matthew však nemal poňatie, čo mu muž rozpráva a odpovedal, že mu nerozumie. To muža ešte viac naštve. "Ticho!" zvýšil ešte viac muž hlas a zdá sa, že odišiel. "Nejaký šialený muž...," okomentoval situáciu Matthew a pokračoval s ochutnávkou. Video si môžete pozrieť nad článkom.

Svojich sledovateľov prosil, aby mu pomohli zistiť, čo mu muž hovoril. "Nevedel som, čo robiť, tak som ďalej len jedol čokoládu. Ale myslím, že je dosť neslušné kričať niekomu tak do tváre. Dlho som sa snažil zistiť, čo hovoril ale nebol som schopný, takže ak to niekto viete, dajte mi prosím vedieť, zúfalo to chcem vedieť. Bolo to fakt veľmi zvláštne byť okrikovaný, nevedel som, ako reagovať. Len som naňho pozeral a čakal, kým prestane, bol som v šoku," zhodnotil situáciu. Keď mu sledovatelia napísali, čo mu povedal, bol zhrozený. "Oh nie!" odpísal v komentároch Matthew.