10. júl. 2024 o 18:00
emd, Koktejl

Muž v ženinom šatníku objavil tajnú škatuľu: To, čo sa v nej skrývalo, mu zničilo manželstvo!

placeholder
Manžel odhalil strašné tajomstvo. (ilustračné foto)
Zdroj: iStock

Muž obsah škatule opísal ako najväčšiu zradu svojho života.

Zaujímavosti
10. júl. 2024 o 18:00
Muž v ženinom šatníku objavil tajnú škatuľu: To, čo sa v nej skrývalo, mu zničilo manželstvo!

Muž obsah škatule opísal ako najväčšiu zradu svojho života.

Zistenie, že váš partner má pred vami tajomstvá, môže byť skľučujúce. Dôvera je dôležitou súčasťou každého vzťahu a môže ju oslabiť mnoho vecí. Najčastejšie je to nevera. Svoje o tom vie aj nemenovaný muž, ktorého príbeh priniesol denník Mirror. Na internete sa podelil o to, že jeho manželstvo je na pokraji rozpadu. Zistil totiž, že jeho manželka pred ním skrýva obrovské tajomstvo.

V príspevku na Reddite muž uviedol, že jeho manželka, s ktorou je ženatý už 10 rokov, nedávno odišla na dámsku jazdu s niekoľkými kamarátkami. Kým bola preč, rozhodol sa upratať dom ako "milé gesto", keďže vie, že jeho manželka sa rada vracia do čistého domu. Keď však upratoval vo vnútri jej šatníka, našiel tam záhadnú škatuľu. Premohla ho zvedavosť, otvoril ju a s úžasom v nej našiel listy, fotografie a čo bolo najšokujúcejšie, aj predplatený telefón.

"Boli to milostné listy, ale nie odo mňa. Boli od niekoho s iniciálou 'A'. Boli tam fotografie mojej ženy a tohto muža, ktorí vyzerali, že k sebe majú blízko. A telefón? Bol plný správ medzi ňou a 'A'. Prečítal som si dosť na to, aby som vedel, že to trvá už najmenej šesť mesiacov. Stretávali sa, keď som bol v práci, počas jej "dámskych jázd" a ktovie kedy ešte," napísal muž do príspevku.

Uviedol tiež, že sa cítil "znechutený" a "zradený" tým, čo si prečítal. Keď sa jeho manželka vrátila z výletu, konfrontoval ju s tým, čo našiel. Jeho manželka aféru nepoprela, namiesto toho sa ospravedlnila a tvrdila, že sa to "jednoducho stalo". "Teraz je u kamarátky a ja tu sedím v našom prázdnom dome a snažím sa to všetko pochopiť. Jedna moja časť jej chce odpustiť, ale druhá kričí, že jej už nikdy nebudem môcť dôverovať," doplnil.

Užívatelia na Reddite s mužovou situáciou súcitili, pričom sa mnohí zhodli na tom, že jeho manželka sa priznala len preto, že ju prichytili, takže by mal zvážiť ukončenie ich manželstva. "Pravdepodobne sa s tým nikdy nevyrovnáš, pretože ako už povedali ostatní, ona sa nepriznala, ale bola prichytená. Už len tá predstava by ma prenasledovala," napísal niekto pod príspevok. "Pohni sa v živote ďalej. Nechcela ti ublížiť? A že sa to jednoducho stalo? Kámo... má preňho tajnú schránku lásky. Ukonči to. Všetku dôveru vyhodila von oknom," napísal niekto iný.