14. jún. 2024 o 11:03
krsk, Koktejl

Brutálna smrť známej českej speváčky († 40): Zomrela rukami vlastného manžela?!

placeholder
Česká speváčka a influencerka Victoria Velvet s manželom.
Zdroj: Profimedia

Českom otriasa náhla smrť speváckej hviezdy.

Zahraničné promi
14. jún. 2024 o 11:03
Brutálna smrť známej českej speváčky († 40): Zomrela rukami vlastného manžela?!

Českom otriasa náhla smrť speváckej hviezdy.

Český šoubiznis je v šoku! Podľa informácií tureckých médií, na ktoré sa odvoláva web Prima Ženy, zomrela známa speváčka a influencerka Victoria Velvet. Zomrieť mala násilnou smrťou, za ktorú má byť zodpovedný jej manžel. Trojnásobná mama mala byť zavraždená v tureckom hlavnom meste Ankara 11. júna. Udialo sa to vo vile, kde bývala aj s rodinou...

Motívom mala byť žiarlivosť manžela, píše portál hurriyet.com. Manžel škótskeho pôvodu David Thomas Blyth podľa médií našiel v jej mobile správy, ktoré ho mali nahnevať, nasledovala hádka, ktorá sa vystupňovala.

Speváčka, ktorá mala juhoafrické korene, žila najskôr v Česku, kde vydala hity a zahrala si v seriáli Ošklivka Katka. Umelkyňa mala zomrieť v čase, keď boli doma aj jej tri deti. Manžel ju mal zastreliť a potom obrátiť zbraň proti sebe. Srdcervúcu situáciu vyšetrovateľovi opísal ich najstarší potomok.

Victoria sa v roku 2019 presťahovala s podnikateľom Davidom a ich tromi deťmi z Česka do Turecka kvôli jeho problémom s cestovaním, nakoľko rozbiehal firmu, s ktorou mu chcela pomáhať. Rodinná dráma, ku ktorej došlo pred niekoľkými dňami, bola pre všetkých šokom.