17. nov. 2023 o 17:00
mob, Koktejl

Kontroverzná Schumacherova ex odhalila kruté tajomstvo: Drsná pravda o ich rodine!

placeholder
Bývalá manželka Ralfa Schumachera Cora.
Zdroj: instagram/coraschumacher

Z rodine známeho pretekára je dusno.

Šport
17. nov. 2023 o 17:00
Kontroverzná Schumacherova ex odhalila kruté tajomstvo: Drsná pravda o ich rodine!

Z rodine známeho pretekára je dusno.

Bývalý nemecký pilot Formuly 1 a brat Michaela Schumachera Ralf (48) sa v roku 2015 rozviedol so svojou krásnou manželkou Corou, ktorá krátko na to nafotila šteklivé fotografie pre magazín Playboy. O osem rokov na to zašla ešte ďalej, píše Bild.

Herečka, modelka a moderátorka oznámila, že sa pripája k známej erotickej platforme OnlyFans, no sľubuje, že jej profil zostane „estetický“. „Mám 46 rokov a milujem svoje telo. Prečo by som nemal zdieľať fotku hore bez alebo dve s verejnosťou?“ povedala. Za prezeranie jej profilu si ale budete musieť mesačne zaplatiť 30 dolárov, čo je asi 27 euro.

V rozhovore pre Bild tiež zdôraznila, že muži sú na všetkých sieťach stále hore bez, kde ich fotky nie sú cenzurované, a spochybnila, prečo je ten istý čin pre ženy „tabu“. Rozhodnutie ísť na OnlyFans prišlo po jej bojoch s menopauzou, ktorá ju zanechala „nešťastnú“ a „mierne depresívnu“ a ovplyvnila aj jej libido.

Syn s ňou nehovorí

Po niekoľkých mesiacoch od tohto oznámenia, poskytla Cora rozhovor pre RTL, v ktorom hovorí o zlom vzťahu so svojím synom Davidom (22). Mladý pretekár, ktorý sa vydal po stopách svojho otca a slávneho strýka, s matkou vôbec nekomunikuje, čo Core láme srdce a podľa vlastných slov sama nepozná dôvod jeho konania.

„Je pre mňa veľmi bolestivé, že nehrám žiadnu úlohu v Davidovom živote,“ povedala rodáčka z nemeckého Langenfeld a dodala, že naposledy sa stretli minulý rok v auguste. David sa k tejto veci nevyjadruje a k svojmu druhému rodičovi má úplne odlišný vzťah: „Veľa sa spolu rozprávame, veľmi mi pomáha aj v motošporte. Je skvelé mať niekoho, kto tomu rozumie, kto sa sám venuje pretekaniu už roky.“