16. jún. 2024 o 10:00
mob, Koktejl

FOTO Roky žije v ústraní: Bolek Polívka ukázal svoju najstaršiu dcéru Kamilu!

placeholder
Český herec Bolek Polívka.
Zdroj: Zdeněk Němec / MAFRA / Profimedia

Jeho najstaršia dcéra o mediálnu pozornosť nestojí.

Zahraničné promi
16. jún. 2024 o 10:00
FOTO Roky žije v ústraní: Bolek Polívka ukázal svoju najstaršiu dcéru Kamilu!

Jeho najstaršia dcéra o mediálnu pozornosť nestojí.

Český herec Bolek Polívka (74) je otcom šiestich detí a dve z nich sa vydali v jeho stopách. Polívkovou prvou manželkou bola Stanislava, ktorá mu porodila dcéru Kamilu (49). Kostýmová návrhárka sa ale veľmi na verejnosti neukazuje a o mediálnu pozornosť nestojí, hoci je vo svojom obore veľmi úspešná, píše CNN Prima News.

Počas svojej kariéry spolupracovala s množstvom divadiel po celej republike a podieľala sa aj na niekoľkých filmoch. Za snímku Odpad město smrt (2012) režiséra Jana Hřebejka bola nominovaná na Českého leva.

Hoci manželstvo Bolka a Stanislavy dlho nevydržalo, herec sa o ne príkladne staral a dodnes majú výborný vzťah. Oslavujú spolu rôzne sviatky či narodeniny a od Kamily vždy dostane dobrú knižku. „Už ich mám od nej toľko, že ich ani nestíham prečítať, ale každá dobrá kniha poteší. A moja najstaršia dcéra má dobrý vkus. Po mne samozrejme... Máme sa radi. Vídame sa, ako to len ide,“ prezradil rodák z Vizovic. FOTO Kamily nájdete v galérii!

Svoju druhú dcéru Annu (45) má Polívka s kolegyňou Evelyn Steimarovou (79). Neskôr sa oženil s francúzskou herečkou Chantal Poullain (67) a tá mu priviedla na svet syna Vladimíra (34). Najmladšie deti Marianu, Jana a Františka Antonína má herec s o 20 rokov mladšou Marcelou Černou.