13. jún. 2024 o 16:03
krsk, Koktejl

VIDEO Rytmus zavolal svojej ex Dare Rolins a začali sa diať veci: Že jej povie TOTO do telefónu, nečakal nikto!

Slovenský raper prekvapil všetkých.

Domáce promi
13. jún. 2024 o 16:03
VIDEO Rytmus zavolal svojej ex Dare Rolins a začali sa diať veci: Že jej povie TOTO do telefónu, nečakal nikto!

Slovenský raper prekvapil všetkých.

Každý milovník slovenskej hudby si ešte stále pamätá prvý veľkolepý koncert Dary Rolins (51) v pražskej O2 Aréne. Konal sa v januári 2023 a získal obrovské ohlasy. Speváčka sa ho preto rozhodla zopakovať hneď dvakrát.

Na vlaňajší koncert okrem nespočetného množstva fanúšikov československej popovej divy prišlo aj veľa celebrít. Veľkolepej oslavy Darinho jubilea sa zúčastnila Dominika Cibulková, Lukáš Kimlička, Lucia Mokráňová, Patrícia Vittek či Gabriela Ruman. Došlo aj k momentu, ktorý všetkým vyrazil dych.

Na pódium vyšiel raper Patrik Rytmus Vrbovský (47), s ktorým Dara tvorila pár 7 rokov a po rozchode medzi dvojicou panovalo napätie. Zaspievali svoj spoločný hit Party DJ a celá sála burácala.

Raper na záver zaželal expartnerke všetko najlepšie k 50. narodeninám a venoval jej dojímavý odkaz. "Darinka, v prvom rade by som chcel poďakovať za všetko, že sa o nás staráš, o našu hudbu, že nás ovplyvňuješ, gratulujem ti k tejto krásnej udalosti v plnej O2 Aréne. Veľký potlesk. Všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, veľa šťastia a veľa lásky, lebo o tom to je," povedal Dare pred všetkými.

Karta sa obrátila

Rytmus chystá svoj ďalší veľký koncert v Prahe na jeseň tohto roka a vo štvrtok na Instagrame prezradil veľkú novinku. "14.9. to bude nabombené fakt veľkými menami, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou mojej kariéry. Je mi veľkou cťou vám oznámiť prvého hosťa a veľkú ikonu. Vidíme sa 14.9. v O2 Aréne," napísal Rytmus k videu, v ktorom telefonuje priamo Dare Rolins!

Po krátkom zvonení speváčka zdvihla telefón a nasledovali slová, ako dlho sa nevideli. "Rád by som ťa uvidel 14.9. na mojej O2 Aréne, že či by si prišla zahosťovať so skladbou Party DJ," povedal jej na rovinu Rytmus. "Kokos, ja nemôžem, ja som v Bulharsku. Na dovolenke," povedala a rozosmiala ho. "Jasné, že dôjdem. Strašne rada, teším sa, že najviac. Tak sa vidíme," zakončila speváčka. Celé video nájdete na začiatku článku.

Na Rytmusov príspevok hneď zareagovali aj jeho fanúšikovia. "Tak sa má správať, aj keď každý si ide svojou cestou... krásne. Si pán, Rytmus. A Dara vždy bude top," komentovala video Nika. "Brutálne, tak to má byť," pridal sa ďalší fanúšik. "Úroveň lvl 100 000," napísal Erik. "To bolo veľmi pekné," zhodnotil iný fanúšik. "Z tohto by si mali ľudia brať príklad!" zdôraznil ďalší.