30. nov. 2023 o 05:30
krsk, Koktejl

Moderátorka Barmošová šokovala po narodení dcérky: Oddelené bývanie s partnerom?

placeholder
Moderátorka Lucia Barmošová s partnerom.
Zdroj: Instagram/luckabarmosofficial

Obľúbená moderátorka sa pred mesiacmi stala mamou.

Domáce promi
30. nov. 2023 o 05:30
Moderátorka Barmošová šokovala po narodení dcérky: Oddelené bývanie s partnerom?

Obľúbená moderátorka sa pred mesiacmi stala mamou.

JOJ-kárka Lucia Barmošová (41) takmer pred rokom porodila dcérku Dianku. Tehotenstvo tajila až do šiesteho mesiaca a s ním aj identitu otca bábätka. Príliš veľa detailov z jej domácnosti s policajtom Dávidom sa fanúšikovia nedozvedeli doteraz. Podľa informácií Nového Času má navyše vzťah dvojice prechádzať zvláštnym obdobím.

Barmošová porodila v januári dcérku Dianku partnerovi Dávidovi. Z prírastku do rodiny sa tešila aj jej sestra Kvetka Horváthová, ktorá rodinku v Dávidovom dome často navštevovala.

Vzťah dvojice podľa zdroja slovenského denníka už viac nie je idylický. "Nie je to medzi nimi ideálne, ale na prvé miesto dávajú svoju dcéru," uviedol pre Nový Čas, ktorého zábery odhalili, že moderátorka s otcom svojej dcérky nebýva.

Ich domy má deliť niekoľko kilometrov. Lucia Barmošová žije v Kvetoslavove a otec dcérky v Hviezdoslavove. V dome Dávida mala nedávno stráviť len hodinu. Denník sa obrátil s otázkami priamo na moderátorku.

Na netypické spolunažívanie reagovala bez okolkov. "S Dávidom máme perfektný vzťah. Je pravdou, že žijeme na striedačku, ale bývame naozaj kúsok od seba, takže sme raz uňho a raz u mňa," vyjadrila sa.

Dcérka je podľa jej slov spokojná. "Milujeme ju a tešíme sa z jej pokrokov, ktoré každým dňom robí. Rastie ako z vody. Chodievame spolu na výlety, chystáme sa po 4. raz do Tatier. Fantasticky tam spinká a my si to užívame. Materstvo je naozaj zázrak a obrovská láska," dodala na záver Barmošová.