22. máj. 2024 o 06:00
krsk, Koktejl

Adela a Viktor Vinczeovci sú rodičmi Maxíka, ďalšia krásna správa: Druhé dieťa?!

placeholder
Adela a Viktor Vinczeovci.
Zdroj: instagram/viktorvincze

Moderátorské duo sa nedávno dočkalo a adoptovaný chlapček je oficiálne ich.

Domáce promi
22. máj. 2024 o 06:00
Adela a Viktor Vinczeovci sú rodičmi Maxíka, ďalšia krásna správa: Druhé dieťa?!

Moderátorské duo sa nedávno dočkalo a adoptovaný chlapček je oficiálne ich.

Viktorovi Vinczemu (33) a jeho manželke Adele Vinczeovej (43) súd v týchto dňoch právoplatne zveril adoptovaného synčeka Maximiliána. O krásny moment sa podelili s fanúšikmi na sociálnych sieťach, ktorí im dlho držali palce. Podľa informácií denníka Plus jeden deň však majú ďalšiu krásnu novinku.

Dobrý zdroj prezradil, že dvojica mala začať ďalší adopčný proces a mali by byť v poradovníku na druhé dieťa. Nedávno o takých plánoch hovoril samotný moderátor Televíznych novín. O špecifickom prístupe k osvojenému dieťatku porozprával v podcaste Davida Škrobánka Dobrý táta.

Dvojica sa pred adopciou snažila o spoločné dieťatko prirodzeným spôsobom, no Viktorovi vyšli zlé testy zo spermiogramu a ukázalo sa, že spermií má málo a v zlej kvalite. Umelé oplodnenie nechceli.

Keď sa po svadbe začali stretávať s otázkami, prečo nie je Adela tehotná, rozhodol sa Vincze vyjsť s pravdou von a urobiť osvetu ostatným mužom. Išlo o tému, ktorá nie je bežná. Škrobánek sa v nadväznosti na to spýtal, či premýšľajú o súrodencovi.

"Ono to funguje takto. Opisujem systém. Keď sa tej istej matke opäť narodí dieťa a opäť ho dajú do systému, tak oni prioritne kontaktujú ľudí, ktorí už majú súrodenca, aby predovšetkým spájali súrodencov. A tí ľudia môžu povedať nie, nie sú k ničomu viazaní, ale kontaktujú ich, lebo by chceli spojiť súrodencov," vysvetlil Viktor.

"Možno nebude už nikdy nič, možno bude on jediné naše dieťa. A keď to prežije, možno budeme mať ďalšie štyri. Nie sme na žiadnej misii, že ideme teraz zo seba robiť nejakých spasiteľov. Je možné, že sa to stane. Je možné, že sa to už nikdy nestane, a do ničoho podobného nepôjdeme. A možno pôjdeme opakovane. Ale opäť to bude súčasťou toho momentu, keď sa to stane. A my budeme cítiť či áno, alebo nie," uzatvoril pred mesiacmi Viktor.