11. júl. 2024 o 11:00
krsk, TASR, Koktejl

Richard Sulík ukázal, ako trávi leto, more nečakajte: Najťažší výstup!

placeholder
Bývalý predseda strany SaS Richard Sulík.
Zdroj: TASR - Jakub Kotian

Bývalý predseda SaS prekvapil.

Domáca politika
11. júl. 2024 o 11:00
Richard Sulík ukázal, ako trávi leto, more nečakajte: Najťažší výstup!

Bývalý predseda SaS prekvapil.

Ak by ste u známeho politika tipovali, že sa ukáže na dovolenke pri mori, ste na omyle. Zdá sa, že momentálne vo veľkom vyhľadáva opak! Expredseda SaS Richard Sulík (56) sa objavil na fotkách z hôr. Nájdete ich v galérii pod článkom.

"Dnes najťažší výstup (za 3:18 z Polianky na Východnú vysokú, 2441 m) a najkrajšia túra (nazad cez Prielom a Veľkú studenú dolinu). S pivečkom na Zbojníckej chate," napísal pri fotke z hôr v tričku SaS v stredu. Predchádzali jej však aj ďalšie zábery.

"Dnes Slavkovský štít, 2452 m (z Hrebienka za 2:41). Príjemná túra, žiadne reťaze, dobre značené, krásny výhľad väčšinu času," uviedol pri ďalšom zábere. "Dnes Kôprovský štít, 2367 m (zo Štrbského plesa za 2:54). Za mnou je Hincovo pleso a fučí tu veru fest," ozval sa s nadšením pri inom. Je za tým všetkým predsavzatie, ktoré si dal pred mesiacmi?

Ešte koncom minulého roka hovoril na sociálnych sieťach, že ide chudnúť. Prišlo to po tom, ako núkal koláče vo volebnej centrále.

"Je po voľbách, ide sa chudnúť. Temná stránka každej kampane je priberanie. Kebab, pizza a hotdog sú základom jedálnička. Ale teraz stačilo, nastupuje tvrdý režim - 1. žiaden redbull, 2. žiaden alkohol, 3. behať, 4. cvičiť a 5. uhľohydráty najneskôr na obed. To sa samozrejme ľahko povie, lenže tá vnútorná sviňa je väčšinou silnejšia. A preto sem dávam fotku s mojou dnešnou váhou a budem tak robiť každý pondelok. Nech mi strach nedovolí nechudnúť," napísal. Fotku jeho váhy nájdete v galérii.

Novým predsedom SaS sa v marci namiesto Sulíka stal Branislav Gröhling. Zvolili ho na kongrese strany, v tajnej voľbe získal 160 zo 173 platných hlasov. Predchádzajúci líder strany Richard Sulík vyjadril plnú podporu svojmu nástupcovi. Pripomenul, že stranu viedol 15 rokov. Skonštatoval, že SaS nie je strana, ktorá by zmenou predsedu zanikla a aktuálne vidí najlepší čas na generačnú obmenu jej vedenia.