18. máj. 2024 o 18:00
žani, Koktejl

Nový vzhľad Marianny Ďurianovej: To je ale zmena! Pozrite, čo si spravila s vlasmi

Páči sa vám jej nový účes?

Domáce promi
18. máj. 2024 o 18:00
Nový vzhľad Marianny Ďurianovej: To je ale zmena! Pozrite, čo si spravila s vlasmi

Páči sa vám jej nový účes?

Slovenská moderátorka Marianna Ďurianová (47) sa pýši nádhernou korunou krásy. Husté, blond vlasy jej závidí nejedna žena. Pred blížiacim sa letom sa ale moderátorka rozhodla pre zmenu účesu. Pozrite, ako sa nechala ostrihať! Fotku nájdete v galérii. "Nový deň. Nový týždeň. Nový vzhľad," napísala blondínka k záberu.

Okrem vlasov je na Ďurianovej neprehliadnuteľná aj jej postavička ako lusk. Za stále krásne telo nevďačí len genetike. Blondínka sa o seba príkladne stará a nič nenecháva na náhodu.

Rovnako ako ďalšie slovenské celebrity, aj ona využíva výhody ajurvédy. Veľkými fanúšikmi tohto liečebného prístupu sú aj Jasmina Alagič Vrbovská, Gabriela Rumanová, Zuzana Plačková, Nela Pocisková, manželia Matej Sajfa Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová, Simona Krainová či Zuzana Vačková. Na vlastnej koži si procedúry vyskúšala už aj Adela Vinczeová i Richard Sulík.

Ajurvéda sa v súlade s princípmi zdravého životného štýlu snaží obnoviť v ľudskom tele prirodzený stav harmónie, ktorý sa prejavuje ako duševné a telesné zdravie. Za stavom harmónie sa Ďurianovú v marci vybrala až na ďalekú Srí Lanku. Na ostrove sa odfotila len v plavkách a vystavila na obdiv svoju dokonalú postavu. Sledovatelia jej v komentároch tlieskali a posielali srdiečka. "Krásna postavička krásnej žienky," napísal jeden z nich.