17. nov. 2023 o 05:30
krsk, TASR, Koktejl

Nečakaný prúser Romany Tabák: Zúfalá prosba o pomoc!

placeholder
Exposlankyňa Romana Tabák.
Zdroj: facebook/Romana Tabák

Toto by privodilo závrate nejednej žene.

Domáca politika
17. nov. 2023 o 05:30
Nečakaný prúser Romany Tabák: Zúfalá prosba o pomoc!

Toto by privodilo závrate nejednej žene.

Bývalá poslankyňa Národnej rady (NR) SR Romana Tabák (32) zažila niečo, čo by šokovalo každú milovníčku módy. Nové topánky značky Christian Louboutin, ktoré sú pre dámy často dlhoročnou investíciou a pohybujú sa v cene od 600 eur vyššie, si zničila behom jediného dňa. Čo sa stalo?

"Viem, že sú dôležitejšie veci v živote, ale mám ich dnes prvýkrát na sebe. A tak sa mi zasekli, že som spadla. Tenistka v lodičkách," napísala k záberom zničených topánok na Instagrame. Ich zábery nájdete vo videu aj na fotkách v galérii pod článkom.

So žiadosťou o pomoc sa Tabák obrátila na Slovákov. "Ja nemám slov. V lodičkách asi treba chodiť len po koberci. Prosím, napíšte mi, ako to opraviť," požiadala zronene.

Tabák sa čoskoro vráti do politiky. Bude totiž pôsobiť na novom ministerstve cestovného ruchu a športu, ktoré vznikne 1. januára 2024. Oznámila to nedávno na sociálnej sieti. "Som späť! Od januára 2024 budem pôsobiť na novom ministerstve. MINISTERSTVO športu a cestovného ruchu. O všetkom vás budem informovať, teším sa na výsledky a úspešné projekty pre slovenských občanov," odkázala Tabák.

Nové ministerstvo bude patriť pod SNS, ktorú Tabák vo volebnej kampani podporovala. Šéf strany Andrej Danko už avizoval, že ministrom pre cestovný ruch a šport má byť šéf bratislavského letiska Dušan Keketi. Rezort bude mať dvoch štátnych tajomníkov, pričom jeden bude mať na starosti šport a druhý cestovný ruch. Danko ozrejmil, že jedným z nich, ktorý vedie oblasť športu, je podpredseda SNS Ján Krišanda.