17. jún. 2024 o 05:00
jž, Koktejl

Jennifer z Ruže po svadobnom fotení: Všetko je inak! Zamilovaná kráska prezradila, s kým tvorí pár

placeholder
Jennifer Hrušková z druhej série šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: Instagram/jennifer_pear

Poriadne prekvapenie!

Domáce promi
17. jún. 2024 o 05:00
Jennifer z Ruže po svadobnom fotení: Všetko je inak! Zamilovaná kráska prezradila, s kým tvorí pár

Poriadne prekvapenie!

Posledné časti šou Ruža pre nevestu boli plné napätie a sĺz. Tesne pred finále stratila nádej na skutočnú lásku krásna Jennifer Hrušková, ktorá nedokázala skryť svoj smútok. Od šou už ubehlo niekoľko mesiacov a Jennifer je podľa informácií redakcie Markíza opäť skutočne šťastná a potvrdila, že má vzťah.

Prednedávnom poriadne pobláznila sledujúcich na sociálnej sieti, keď pridala video v svadobných šatách po boku speváka Tomyho Kottyho, vlastným menom Tomáša Drahoša. Ako však neskôr priznala, išlo len o kampaň. S Tomášom sa pozná už dlhú dobu, keďže boli spolužiaci na strednej škole v Topoľčanoch. "Moja kamarátka Jennifer priviedla svojho kamaráta Tomáša, a ja som netušila, že o pár dní budú moje fotky kolovať celým internetom. Ale niet divu, sú spolu takí sladkí, že by som im tú reálnu svadbu rada nafotila," napísala fotografka na sociálnu sieť.

Ako Jennifer priznala, po 6 rokoch, čo žila vo Švajčiarsku sa vracia opäť na Slovensko. Nie že len bude bližšie k rodine ale aj k novému priateľovi. „Áno, je to pravda. Všetko sa zvrtlo tak rýchlo. Je to mladý hudobník, ktorý akurát dokončil školu. A ja som konečne neskutočne šťastná a zamilovaná,“ odkryla časť súkromia.