15. máj. 2024 o 04:30
krsk, Koktejl

Tvrdé priznanie ženícha Radka z Ruže po divokej noci: Čo vidíte, to asi aj dostanete!

placeholder
Radko zo šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Jeho úprimnosť ich dostala.

Domáce promi
15. máj. 2024 o 04:30
Tvrdé priznanie ženícha Radka z Ruže po divokej noci: Čo vidíte, to asi aj dostanete!

Jeho úprimnosť ich dostala.

Deviata epizóda druhej série najromantickejšej šou Ruža pre nevestu bola plná emócií, o ktorých nehovorili len dievčatá, ale aj samotný ženích Radko (34), o ktorého srdce pôvodne bojovalo na Srí Lanke 18 dievčat.

Ženích s nevestami sa vybrali do džungle, kde mali aj prenocovať. Adrenalínový deň zakončili spoločne stráveným časom a čo-to aj pri príjemnom posedení popili. Večer však nevypálil k spokojnosti všetkých, tak sa dievčatá s Radkom porozprávali na koktejl párty pred ceremoniálom ruží. Nečakali, že sa im kompletne otvorí!

"Už aj ja mám strašne veľa citov, pocitov a všetky veci, čo sa dejú okolo. Ešte aj to, že ste všetky tu, všetky vás mám rád. Všetky ste super a aj v reálnom živote by som si s vami vedel predstaviť niečo. S každou jednou. Je to veľmi vyhrotená situácia, niekedy aj málo, stačí máličko, aby som vzbudil v niektorej z vás niečo, čo v podstate tam vzbudiť nechcem," prekvapil ich Radko.

"Bohužiaľ, ja som tiež len človek a možno niekomu sa niečo páčilo, niekomu nie. Som, kto som. A to, čo vidíte, to asi aj dostanete. Iné to nebude, proste som to ja," pokračoval s pokorou, ktorá bola dievčatám mimoriadne sympatická.

"Nemal som taký vážnejší vzťah už nejakú dobu, aj som bol zranený. Viem, že aj vy. Boli sme proste vo vzťahoch, ktoré nie sú ideálne, žijem sám, som úplne sebestačný človek, aj keď to chcem konečne skúsiť a mať s niekým nejakú tú chvíľu. Cítiť to, čo tá láska je, aké to je. Nech to nie je len randenie, nech to nie je to, čo som robil posledných pár rokov," uzavrel.

Frederike, Stanke, Jennifer, Lare, Nikolete a Julii povedal, že sú úžasné a práve on začal v posledných dňoch pochybovať, či je dostatočne dobrý pre ne. V 10. epizóde zabojujú už len súťažiace Julie, Jennifer, Frederika, Lara a Stanka. Dve v závere večera vypadnú a Slovensko spozná finálovú trojicu dievčat.