18. sep. 2023 o 17:00
lt, Koktejl

Karline podprsenky si kupujú muži a ich partnerky: Z tých pŕs odpadnete!

placeholder
Glamour modelka Karla má na Instagrame cez pol milióna sledujúcich.
Zdroj: Instagram/karlajamesofficial

Glamour modelka je pred kamerou prirodzená, ale tvrdí, že byť v centre pozornosti má aj svoje nevýhody.

Zaujímavosti
18. sep. 2023 o 17:00
Karline podprsenky si kupujú muži a ich partnerky: Z tých pŕs odpadnete!

Glamour modelka je pred kamerou prirodzená, ale tvrdí, že byť v centre pozornosti má aj svoje nevýhody.

Karla James (34) má zástupy fanúšikov, ktorí podporujú jej kariéru glamour modelky. Hoci dievča z Yorkshiru prácu, ktorú robí miluje, obáva sa, že ju jej sledovatelia začnú posadnuto prenasledovať. Informuje Daily Star.

„Stalo sa mi, že muži čakali pred koncertmi viac ako šesť hodín, len aby sa so mnou mohli stretnúť pri odchode. Ľudia sledovali údaje o mojej rodine, aby mi poslali osobné darčeky. Skutočnosť, že ľudia sú posadnutí tým, čo vidia na internete, je dosť desivá. Nedokážu pochopiť, že modeling je moja práca a ja nie som to očarujúce super sebavedomé dievča 24 hodín denne,“ povedala v exkluzívnom rozhovore pre denník.

Karla neplánuje v dohľadnej dobe opustiť toto odvetvie, pretože miluje svoju prácu a peniaze, ktoré si tým zarába. To však neznamená, že je to ľahké. Dievča sa v priebehu rokov muselo vysporiadať s posadnutými prenasledovateľmi. Títo ľudia ju poznajú osobne a sú to muži aj ženy.

Sexica sa často zabáva na jedinečných a nezvyčajných požiadavkách, ktoré dostáva od zákazníkov na svojej stránke OnlyFans. „Niektorí muži majú šialené úchylky, už ma doslova nič neohúri,“ povedala.

„Mám mužov, ktorí sa na moju stránku pridávajú len preto, aby mi poslali peniaze bez akéhokoľvek dôvodu. Žiadajú ma, aby som im vyprázdnila peňaženku. Osobne si myslím, že je to skvelé. Mám mužov, ktorí ma radi uctievajú a posielajú mi luxusné darčeky. Ďalší žijú tajný život a radi si kupujú moje oblečenie a podprsenky, do ktorých sa obliekajú,“ tvrdí.

„Rozprávam sa s manželskými pármi, kde sú obaja rovnako posadnutí mnou a mojimi obrovskými prsiami. Kupujú si (muži, pozn. red.) moje podprsenky, aby si ich mohli obliecť ich priateľky alebo manželky a užívať si hranie rolí a predstierať, že sú mnou,“ povedala.

Ďalšími nevýhodami práce v tomto odvetví sú podľa nej nároční muži, zneužívanie a trolling na internete a snaha nájsť oblečenie, ktoré by jej sedelo. Karle sa tiež nepáči, že jej obsah uniká na internet. „Tiež sa mi nepáči posudzovanie a názory ľudí na mňa bez toho, aby ma osobne poznali, alebo sa so mnou niekedy rozprávali,“ pokračovala.

„Je ťažké fotiť a vytvárať obsah, keď sa necítite dobre a nemáte náladu. Takisto si udržiavam malý okruh ľudí, pretože v tomto odvetví čoskoro zistíte, že nemôžete nikomu dôverovať.“

Hoci sú niektoré dni náročné, táto práca prináša Karle množstvo výhod. Umožnila jej cestovať do nádherných častí sveta a zároveň sa stretávať s inšpiratívnymi ľuďmi. „Vždy budem vďačná za zážitky a život, ktorý sa mi počas mojej kariéry podarilo vybudovať. Žijem pohodlný a šťastný život a najúžasnejšie na tom je, že môžem pracovať odkiaľkoľvek na svete a nemusím sa nikomu zodpovedať,“ dodala na záver.