27. feb. 2024 o 06:00
žani, Koktejl

Sexi misska Sylvia po prevalení vzťahu s Andrejom Dankom: Ani vo sne by mi nenapadlo, že...

placeholder
Danko a Sylvia tvoria podľa medializovaných informácii pár už niekoľko mesiacov.
Zdroj: TASR, Instagram/sylviasulik

Celé Slovensko aktuálne rieši kauzu Andreja Danka.

Domáce správy
27. feb. 2024 o 06:00
Sexi misska Sylvia po prevalení vzťahu s Andrejom Dankom: Ani vo sne by mi nenapadlo, že...

Celé Slovensko aktuálne rieši kauzu Andreja Danka.

Podpredseda parlamentu Andrej Danko (49) zbalil koncom februára kufre a odcestoval do Dubaja. Na stránke Národnej rady SR mal ako dôvod neúčasti v parlamente uvedené iné pracovné povinnosti poslanca. Ako neskôr sám povedal, do exotiky sa mal vybrať na výstavu Expo o jedle a cestovnom ruchu. Ukázalo sa, že necestoval sám a spoločnosť mu robila známa blondínka, I. vicemiss Slovensko 2021 Sylvia Šulíková (26).

Do šéfa SNS sa za túto cestu okamžite pustil Igor Matovič. "Ísť do Abu Dabí s pipenkou s novými čerešničkami a nechať si Pellegrinim schváliť ospravedlnenie neúčasti v platenej práci ako “iné pracovné povinnosti poslanca”, to dokáže len primitív ako ten na foto v lietadle z utorka tohto týždňa," napísal kandidát na prezidenta k záberu, na ktorom je Danko a Sylvia v lietadle.

Ku kauze sa vyjadrila aj blondínka. "Ani vo sne by mi nenapadlo, že moje čerešne budú v hlavných večerných novinách," napísala stručne na sociálnej sieti. Sylvia si prsia nechala vylepšiť len nedávno. "Tí, ktorí ma poznajú, vedia, že už o tom dlho snívam. Bola som taká či idem, alebo nejdem. Ja už to chcem dávno, len ma ten strach z operácie blokoval. Potom som si povedala, že však to vôbec nepotrebujem. Nie, ja to nepotrebujem, ale chcem. Chcem to, páči sa mi to, robím to pre seba," objasnila koncom roka 2023 svoje rozhodnutie.

Cez video zverejnené na sociálnej sieti poslal Matovič Dankovi drsné odkazy. "Neriešim ani to, že bývaš v izbe, za ktorú za sedem dní zaplatíš 20-tisíc eur a ver tomu, že viem, v ktorej izbe bývaš, aj na ktorom poschodí. Neriešim ani to, že za každú večeru platíš tisícku. To ľudia vedia, že nemáš poctivo zarobené, lebo ľudia vedia, že si tak neschopný, že nikdy si si svojou právničtinou poctivé peniaze zarobiť nemohol. Riešim jediné! Lebo si natoľko zbabelý a Pellegrini natoľko haj*el, že ti zakryl jednoznačný podvod, ktorý žiadny zamestnanec na Slovensku urobiť nemôže," povedal expremiér.

"Napísal si svojmu zamestnávateľovi NR SR, a to sú zároveň všetci ľudia, že ideš na pracovnú cestu v súvislosti s prácou poslanca. Čo sú na tom pracovné záležitosti, keď podľa toho, čo napísala tá pipka na Instagrame, išla „prevetrať svoje nové čerešničky“ a ty si ich zrejme išiel kontrolovať. Toto nie sú pracovné záležitosti, ale súkromná luxusná dovolenka za peniaze daňových poplatníkov. Za ten týždeň ti Pellegrini plat nestiahne, on ti schválil tú dovolenku,“ dodal vo videu. "Bozkávam ťa všade," zakončil Matovič svoj odkaz.