30. máj. 2024 o 04:00
krsk, Koktejl

Finále Ruže pre nevestu sa blíži: Znepokojujúce priznanie ženícha Radka!

placeholder
Radko si bude musieť vybrať nevestu.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Najromantickejšia šou sa blíži do finále.

Domáce promi
30. máj. 2024 o 04:00
Finále Ruže pre nevestu sa blíži: Znepokojujúce priznanie ženícha Radka!

Najromantickejšia šou sa blíži do finále.

V piatok 8. marca 2024 odštartovala na televíznych obrazovkách Ruža pre nevestu, ktorú inšpirovala legendárna Nevesta pre milionára s Honzíkom Novotným. Od jeho účinkovania v hite Markízy prešlo takmer 20 rokov.

Na úspech šou nadviazala Markíza v roku 2023, kedy spustila Ružu pre nevestu s podnikateľom Tomášom Tarrom v Turecku. V marci tohto roka začalo vysielanie druhej série. O srdce ženícha Radka Urbanyaka (34) pôvodne bojovalo na Srí Lanke 18 dievčat. Zostali už len dve.

Ženích mal ešte v deviatej epizóde emotívne vyznanie, ktoré dievčatá nečakali. "Už aj ja mám strašne veľa citov, pocitov a všetky veci, čo sa dejú okolo. Bohužiaľ, ja som tiež len človek a možno niekomu sa niečo páčilo, niekomu nie. Som, kto som. A to, čo vidíte, to asi aj dostanete. Iné to nebude, proste som to ja," uviedol s pokorou.

"Nemal som taký vážnejší vzťah už nejakú dobu, aj som bol zranený. Viem, že aj vy. Boli sme proste vo vzťahoch, ktoré nie sú ideálne, žijem sám, som úplne sebestačný človek, aj keď to chcem konečne skúsiť a mať s niekým nejakú tú chvíľu. Cítiť to, čo tá láska je, aké to je. Nech to nie je len randenie, nech to nie je to, čo som robil posledných pár rokov," uzavrel.

Opäť šokoval

V 11. epizóde o Radka bojovali už len Stanka, Jennifer a Julie. Všetky tri navštívila na ostrove rodina a strávili spoločný čas s Radkom. Po tom, čo bol s rodinou českej missky, vyrukoval so šokujúcimi slovami.

"Bolo toho veľa, neviem, či som na to bol pripravený, každopádne prijal som to, ako som to prijal. Teraz bude veľmi dôležité sa zamyslieť, kto je tá pravá. A vybrať si správne," povedal v dokrútke. "Teraz vôbec neviem, ako sa rozhodnúť, je to boj myšlienok a emócií. Bude to veľmi ťažké," dodal. V 11. epizóde vypadla Jennifer, tak si bude vo finále Radko vyberať medzi Stankou (31) a Julií (24).