25. jún. 2024 o 09:30
žani, Koktejl

Silvia Kucherenko pení a podáva trestné oznámenie: Ak sa zistí, kto to bol...

placeholder
Podnikateľka Silvia Kucherenko
Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko

Nenechá to len tak.

Domáce promi
25. jún. 2024 o 09:30
Silvia Kucherenko pení a podáva trestné oznámenie: Ak sa zistí, kto to bol...

Nenechá to len tak.

Silvia Kucherenko je už roky súčasťou slovenskej smotánky. Za ten čas sa v jej živote udialo veľké množstvo zásadných zmien. K tým z posledného obdobia patrí návrat k prirodzenej kráse, ukončenie prvého stupňa vysokoškolského štúdia a tiež prepustenie jej exmanžela Sergeja z väzenia.

Známa blondínka minulý rok vytrela zrak všetkým, ktorí sa jej vysmievali, a pýši sa titulom bakalárka. Trojročné štúdium dokonca skončila s červeným diplomom, no tým pre ňu sedenie na prednáškach neskončilo. Silvia pokračuje aj na druhom stupni. Tieto informácie sú jedny z mála, ktoré bývalá modelka o sebe zdieľa na sociálnych sieťach.

Silvia si svoje súkromie veľmi prísne stráži. O to väčší šok pre ňu bol, keď zistila, že sa jej ho niekto snaží narušiť. "Dostalo sa mi od susedov do uší, že ma tu niekto sleduje. Pán sused sa dotyčného spýtal, že čo tu robí, tak povedal, že má zadanie "Silviu", a že on nie je jeho šéf, nech sa do toho nestará! On bude počúvať len svojho šéfa," šokovala Kucherenko.

Situáciu neberie na ľahkú váhu a rozhodla sa okamžite konať. "Podávam trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Na ulici sú kamery, a pán má aj ŠPZ," dodala rázne. "Ak sa zistí, kto to bol, taký drzý ako opica, tak si tu na neho na Instagrame posvietim. Chce sa mi hrabať v súkromí, ok," odkázala neznámemu mužovi.