29. feb. 2024 o 05:30
mob, Koktejl

Známa slovenská moderátorka po rozchode v nemocnici: Prečo som si dala zmraziť vajíčka!

placeholder
Rádiová moderátorka Katarína Balážiová alias Becca si dala zamraziť vajíčka.
Zdroj: Instagram/becca_tojeona

Otvorene o tom hovorí.

Domáce promi
29. feb. 2024 o 05:30
Známa slovenská moderátorka po rozchode v nemocnici: Prečo som si dala zmraziť vajíčka!

Otvorene o tom hovorí.

Rádiová moderátorka Katarína Balážiová alias Becca pred pár dňami otvorene priznala, že je opäť slobodná. Dlhodobo tvorila pár s koučom Marošom, no pred 7 mesiacmi išli každý vlastnou cestou.

„Byť slobodná zo začiatku je tak nový vesmír, že jedine rutiny vám pomôžu predýchať čo sa deje a začať sa uzdravovať. Ten proces nie je lineárny a aj keď to vie byť bolestivé, vie to byť aj krásne a plné naplno prežitých okamihov,“ zverila sa sledovateľom. Dala si čas začať nanovo a opäť sa zamilovať do života.

Túži po rodine

Becca sa nikdy netajila tým, že by sa v budúcnosti chcela stať mamou, no zatiaľ nenašla toho pravého. Tridsaťdvaročná moderátorka ale myslí na budúcnosť a preto sa rozhodla pre zásadný krok. „Kupujem si čas, nechcem sa usadiť len tak s hocikým, len aby som mala deti, ktoré raz chcem mať. Chcem ich mať s tebou, aj keď popravde vôbec ťa nehľadám a neviem, či sa poznáme (alebo kedy sa presťahuješ z USA za mnou do Európy), no chcem si na teba počkať,“ napísala v dlhom statuse na Instagrame.

„Desať dní som si pichala injekcie do tela, aby sa pripravilo na dnešný deň D. Dala som si zamraziť vajíčka a ponechala som si tak možnosť založiť si rodinu, keď na to príde čas a aj vhodná osoba,“ otvorene priznala.

Podľa Kataríny je to najlepšie rozhodnutie a investícia, akú môže žena urobiť ešte vo veku, kedy má vajíčka vitálne, plodné a zdravé, pretože nikdy neviete, kedy sa zídu. „Čakať s rodinou nie je len o kariére, môžu to byť zdravotné problémy alebo iná životná situácia či hľadanie partnera a nie len ‚darcu spermií‘, lebo aspoň u mňa to má byť partner in crime a aj človek do dažďa,“ dodala.